Авто та транспорт вашого міста

В даній категорії ви знайдете все, що стосується транспорту, від послуг по пасажирським і вантажним перевезенням до продажу запчастин у вашому місті. Перелік підкатегорій розміщений в алфавітному порядку, що суттєво оптимізує час пошуку. В описі кожного надавача послуг наведена адреса, контактний телефон, короткий та розширений опис діяльності, часи роботи, ім’я електронної скриньки та посилання на сайт. Використання Гугл мапи дозволяє за лічені секунди побачити розташування конкретної компанії чи підприємства у вашому місті, а також – визначити найкоротший шлях до нього. «Рекламно-інформаційна візитниця» надає можливість кожному розмістити відгук про якість послуг або товару. Також можна ознайомитися з відгуками інших клієнтів та здійснити правильний вибір. В галереї розміщені фотографії, які допоможуть скласти більш повне враження про обраний об’єкт.

Для любителів подорожей пропонуємо розширений перелік авіакомпаній, автобусних вокзалівзалізничних вокзалів та станцій, а також міських служб таксі. Тут завжди розміщена актуальна інформація про те, де купити квитки на пасажирські рейси, замовити перевезення вантажні або ж орендувати спецтехніку.

На нашому порталі також можна знайти контакти автосалонів вашого міста, дізнатися, де купити авто електроніку та сигналізацію, акумулятори, різноманітні запчастини, аксесуари та інструмент. В нашому онлайн порталі представлені також компанії, які займаються продажем паливно-мастильних матеріалів, гаражних дверей, воріт та іншого обладнання.

На віртуальних сторінках нашого каталогу розміщена інформація про автомийки та евакуатори Івано-ФранківськаСТО, майстерні авто ремонту, шиномонтажу та вулканізації та інші. «ІНФОКАРД» – це найповніша довідка вашого міста, з допомогою якої кожен зможе швидко знайти контакти автошколи та курсів водіїв, АЗС, замовити послуги автоекспертизи та транспортного експедирування.

Кожного дня «Рекламно-інформаційна візитниця» оновлюється та поповнюється інформацією про нових надавачів послуг і продавців товарів. Саме тому наші відвідувачі першими дізнаються про зміни на сучасному ринку сервісу того чи іншого міста. Зручний інтерфейс сайту та інтуїтивно зрозумілі налаштування роблять даний сервіс максимально простим та практичним.

Розмістіть інформацію про свою компанію в одну із підрубрик “Авто та транспорт”.

В даній категорії ви знайдете все, що стосується транспорту, від послуг по пасажирським і вантажним перевезенням до продажу запчастин у вашому місті. Перелік підкатегорій розміщений в алфавітному порядку, що суттєво оптимізує час пошуку. В описі кожного надавача послуг наведена адреса, контактний телефон, короткий та розширений опис діяльності, часи роботи, ім’я електронної скриньки та посилання на сайт. Використання Гугл мапи дозволяє за лічені секунди побачити розташування конкретної компанії чи підприємства у вашому місті, а також – визначити найкоротший шлях до нього.

keyboard_arrow_up