КаБаРе вашого міста

Шукаєте інформацію про КаБаРе – кафе, бари, ресторани у вашому місті чи хочете розмістити інформацію про свою компанію в одну із підрубрик рубрики “КаБаРе”?

Підрубрики:

Здоров’я та краса в містах:

Для більшості людей відвідання кафе, бару чи ресторану є своєрідним невеликим святом, до якого кожен прагне підготуватися заздалегідь. Рекламно-інформаційна візитниця ІНФОКАРД пропонує розширений перелік закладів громадського харчування, які розташовані в нашому місті. На даному порталі розміщені контакти найрізноманітніших закладів харчування, від затишних бюджетних кафе до елітних ресторанів. Наша база даних постійно оновлюється, завдяки чому відвідувачі сайту завжди мають змогу дізнатися актуальні новини найпершими.
На сторінці кожного надавача послуг приводиться розширена інформація: електронні адреси підприємств та закладів, їх розташування на Гул-карті міста, контактні телефони та електронні адреси поштових скриньок, стислий та повний опис специфіки діяльності і переваг. Тут же розміщені фотографії кафе, барів, пабів, піцерій та ресторанів.

При реєстрації на довідковому порталі кожній компанії чи приватному підприємцю надається окрема сторінка для розміщення необхідної інформації. Підприємці самостійно здійснюють модерацію своїх сторінок, у будь-який зручний для них час. Завдяки цьому наші відвідувачі першими дізнаються про важливі зміни у роботі закладів громадського харчування, про вигідні акції, проведення тематичних кулінарних вечірок тощо.

Продуманий дизайн сайту відрізняється поєднанням лаконічності та зручності, всі налаштування інтуїтивно зрозуміли кожному. Час пошуку необхідної інформації – максимально короткий. Компанії надавачів послуг розподілені за різними тематичними категоріями і розташовані в алфавітному порядку, що суттєво спрощує пошук. Рекламно-інформаційна візитниця ІНФОКАРД – це реальний шанс отримати повну та достовірну інформацію про будь-яке підприємство нашого міста.

Для бізнесменів це реальний шанс ефективної реклами свого закладу. Враховуючи величезну аудиторію наших відвідувачів, шанси оптимізувати ваш бізнес та залучити нових клієнтів є максимально високими!

keyboard_arrow_up