Здоров’я та краса вашого міста

Здоров’я та гарне самопочуття є головною складовою повноцінного життя. В нашому місті працює багато досвідчених фахівців, які готові надати кваліфікаційну медичну допомогу на належному рівні. На сторінках порталу «Рекламно-інформаційна візитниця – ІНФОКАРД» представлені контакти найрізноманітніших медичних закладів: лікарень і поліклінік, диспансерів і реабілітаційних центрів, пологових будинків, лікувально-діагностичні центрів і лабораторій. На порталі можна дізнатися адресу, часи роботи та телефони аптек та фіто аптек, оптик, приватних лікарів (терапевтів, неврологів, хірургів, урологів, кардіологів та інших), спеціалістів альтернативної медицини, психологів і психіатрів. Стабільно високим попитом користуються такі розділи як Косметологія, Масаж, Стоматологія.

На сайті «Рекламно-інформаційної візитниці ІНФОКАРД» кожен має змогу швидко отримати інформацію, де вигідно купити товари медичного призначення. Для тих, хто дбає про свою зовнішність та привабливий вигляд, пропонуємо відвідати підкатегорії Перукарні, Солярії, Косметичні салони і Салони краси. Всі представлені в галереї фото є реальними та належать надавачам послуг. На сторінці-візитівці компанії наводиться інформація про розташування, часи роботи, контакти (телефони, електронна адреса) даної фірми. Використання Гугл-карти допоможе швидко зорієнтуватися з місцем розташування медичного закладу та розробити найкоротший шлях до нього.

З метою забезпечення зручності назви всіх надавачів медичних та косметологічних послуг розміщено в алфавітному порядку. Після безкоштовної реєстрації на порталі кожній компанії надається окрема сторінка, з можливістю самостійної модерації у будь-який зручний час. Саме тому наші відвідувачі завжди отримують найновішу та актуальну інформацію. Вони мають доступ до найбільш повної інформаційної довідкової бази міста (яка постійно поповнюється та уточнюється).

keyboard_arrow_up