Kонсультант

Відповіді на поширені питання та поради для вашого бузнесу

Натисніть кнопку “+Додати візитку” у верхньому правому кутку сторінки  ІnfoСard.in.ua та оберіть пакет, тип оголошення, яке ви бажаєте додати.

 ІnfoСard.in.ua – рекламно-інформаційна пошукова візитниця, що публікує оголошення такого типу:

  • Візитка компанії – це сторінка вашого бізнесу, що пропонує розмістити основну інформацію про вашу компанію:  місцерозташування, графік роботи, контактні номери телефонів, посилання на сторінки в соцмережах та веб-сайт.

Також ви можете завантажити візитку, основне зображення (до прикладу: фото вашого офісу), а також галерею зображень чи відео, що характеризує ваш бізнес.

Створення сторінки компанії є обов’язковим для додавання наступних типів записів:

  • Події – цей тип запису інформує про події вашого бізнесу, що пропонує розмістити такі данні, як місце проведення події, час та дату, а також завантажити для друку безкоштовний квиток чи дати посилання на сторінку для придбання квитків на вашу подію. Також ви можете залишити контактні дання для зв’язку з вами.
  • Акції – цей тип запису пропонує розмістити інформацію про поточні акції в вашій компанії, а також про акції, що плануються. Ви можете додати контактні данні, посилання на квиток чи запрошення, завантажити для друку безкштовне запрошення, описати умови проведення акції, дату та час її проведення, додати зображення та посилання.
  • Вакансії – тип запису, що дозволяє розміщувати інформацію про відкриті вакансії в вашій компанії.
  • Новини – тип запису для розміщення тематичних статей з посиланням на сторінку вашої компанії, контактами та місцерозташуванням.
  • Товари – тип запису для розміщення та реклами ваших товарів.Дозволяє розміщувати зображення та додаткову інформацію про продукцію.

Після обрання типу оголошення вам буде запропонованно обрати один з тарифних пакетів від  ІnfoСard.in.ua.

Оберіть той пакет, що найкраще відповідає потребам вашого бізнесу, і система перенаправить вас на сторінку замовлення.

Оплатіть обраний пакет та створіть власну візитівку на сторінках  ІnfoСard.in.ua.

Оплата відбувається виключно безготівковим розрахунком  за допомогою сервісу Приват 24 чи прямим переказом на рахунок rопманії Інфокард, РІА.

Створіть візитівку вашої компанії, як тільки оплата буде зарахована на рахунок компанії, адміністрація сайту перевірить ваше оголошення та опублікує його.

Подальші оголошення (кількість, що входить в обраний та оплачений вами тарифний пакет) ви можете публікувати, використовуючи вже придбаний тариф.

Всі оголошення проходять модерацію.

Так,ви можете вносити редакції в будь-який момент в будь-яке ваше оголошення за потреби.

Для цого перейдіть у ваш Профіль Користувача на сторінку “Мої оголошення”, оберіть потрібний для редагування запис та внесіть зміни.

Рекламно-інформаційна пошукова візитниця ІnfoСard.in.ua пропонує послугу підтвердження Компанії.

Ця галочка означає, що данні про Компанію, розміщені на порталі, відповідають дійсності та перевірені.