Лабораторні дослідження. Де здати аналізи в Івано-Франківську?

Ознайомтесь з новими компаніями рубрики "Лабораторії" на нашому порталі

Шукаєте інформацію про лабораторні дослідження. Де здати аналізи в Івано-Франківську? чи хочете розмістити інформацію про свою компанію в одну із підрубрик рубрики “Лабораторії“?

Лабораторна діагностика дозволяє дізнатися про стан організму дуже багато цінної інформації, виявити на ранніх стадіях хвороби, а іноді – зберегти людське життя. Здача крові для дослідження Івано Франківськ – чи не найпростіший спосіб зробити чек-ап організму і дізнатися про всі можливі відхилення показників, можна виявити дефіцити та вчасно почати боротьбу з проблемами.

Сучасна медична лабораторія у місті Івано Франківськ пропонує лабораторні дослідження крові та сечі для контролю стану пацієнтів, а також проводить затребувані сьогодні аналізи на наявність в організмі вірусу covid 19, а також антиген до цього вірусу. Лабораторна діагностика дозволяє проводити аналізи на онко-маркери, що попереджають безсимптомне протікання такої хвороби як рак, а також при виявленні – вчасно звернутися до лікаря і підібрати ефективне лікування на ранніх стадіях хвороби. Тест на короновірус виконується протягом 12 годин, і може бути представлений з QR-кодом, який необхідний виїжджаючим за кордон.

Перелік лабораторних досліджень для щорічної перевірки організму

Одним із самих затребуваних і популярних аналізів є загальний аналіз крові. Він дозволяє провести первинну діагностику захворювання: демонструє загальний стан організму, показує проблеми в системі кровотоку, наявність запальних процесів та багато іншого.

Другим обов’язковим аналізом є загальний аналіз сечі для оцінки роботи нирок і сечовидільної системи. Клінічний аналіз крові дозволяє оцінити ризик виникнення тромбозів, наявність анемій та виявити різні приховані проблеми в організмі. Біохімічний аналіз крові дозволяє оцінювати обмінні процеси в організмі, виявляє серцево-судинні захворювання та інші хвороби внутрішніх органів на самих ранніх стадіях.

Аналіз ТТГ виконується для контролю роботи щитоподібної залози. Рівень глюкози у крові – обов’язковий аналіз людям з ожирінням, надмірною вагою чи якщо в сім’ї є особи з цукровим діабетом.

Ви можете здати аналізи в будь-якій лабораторії міста Івано Франківськ, і уже в найближчі терміни отримати результат. Проте, з проведеними аналізами потрібно звернутися на прийом до лікаря, який грамотно їх розшифрує, і при необхідності – призначить лікування чи направить на доообстеження.

Важливо пам’ятати про те, що результати аналізів залежать не лише від кваліфікації лікарів та якості реактивів, які використовує лабораторія, а й від того, як пацієнт підготувався до обстеження. Жоден аналіз не рекомендують здавати після таких процедур як рентген, УЗД, масаж, рефлексотерапія та інших. Якщо ви знехтували правилами підготовки до здачі аналізів, то маєте бути готові, що показники обстеження можуть бути некоректними.

Підготовка пацієнта до дослідженя крові:

  • забір крові проводиться натщесерце, після 12-годинного голодування як мінімум;

  • необхідно обмежити вживання алкоголю перед здачею крові, а також за можливості ліків;

  • відмовитися від куріння до проведення забору матераілу.

Підготовка пацієнта до дослідження сечі:

  • Утримання від фізичних навантажень, прийому алкоголю;

  • Перед збором матеріалу провести туалет зовнішніх статевих органів;

  • Утримання від статевого життя за 12 годин до здачі аналізів.

Яку порцію сечі (ранню, середню або добову) потрібно зібрати, залежить від типу аналізу сечі, і буде уточнено лікарем.

Де можна швидко здати аналізи Івано Франківськ?

У наш час, більшість людей здають аналізи в приватних лабораторіях, аніж в державних поліклініках. В першу чергу через те, що державні поліклініки не завжди виконують весь спектр необхідних аналізів, а також часто виникають проблеми з отриманням направлень, чергами та необхідністю повторного відвідування закладу для отримання результату. Час на виконання аналізів може бути різним і залежить від типу дослідження: одні лабораторні аналізи виконуються 1 робочий день, інші потребують більше часу.

Приватна медична лабораторія пропонує більше 1500 лабораторних досліджень, включаючи складні обстеження – на онко маркери, генетичні захворювання, перинатальні скриніги та багато іншого. Також, аналізи в такій лабораторії виконуються у найкоротші терміни і відповідають всі стандартам, тому є абсолютно точними і достовірними. Ну і немалою переваю є те, що можна отримати результати аналізів в особистому кабінеті на сайті, без необхідності повторного відвідування лабораторії. Якщо ви не маєте змогу відвдати лабораторію в місті Івано Франківськ, то можна скористатися викликом медсестри – вона проведе забір крові для аналізів у вас вдома. Вартість такого дослідження буде вищою, але має ряд переваг: ви самостійно обираєте дату забору аналізів; уникаєте контакту з хворими в лабораторії; кров для аналізів здається швидко та без черг. Лабораторія в місті Івано Франківськ піклується про ваше здоров’я та готова приїхати з метою забору матеріалу уже на наступний день, після опрацювання заявки.

Здати аналізи сьогодні так просто, тому не варто відкладати дослідження. Вчасно виявлена проблема в організмі – це запорука швидкого одужання та отримання позитивних прогнозів по стану пацієнта.