Опис

Студія краси «Алла Латинська» – це територія молодості, здоров’я та бездоганності в Івано – Франківську.

Тут вміють підкреслити жіночу красу, підібрати повний комплекс процедур, який відповідав би потребам клієнта,  надають кваліфіковану консультацію з догляду за шкірою обличчя та зоною декольте.

П’ятнадцятирічний досвід роботи (а це близько чотирьох тисяч клієнтів) забезпечує ефективний та ефектний результат. Адже ми гарантуємо довготривалий омолоджувальний ефект за допомогою ін’єкцій чи мануальної терапії та безболісні процедури без ускладнень, оскільки під час роботи використовуємо препарати, рекомендовані відомими косметологами світу.

Студія краси «Алла Латинська» пропонує всі види косметологічних послуг. Однак найпопулярнішими та найефективнішими серед процедур є редермалізація обличчя (естетичне усунення недоліків шкіри та омолодження), усунення мішків під очима, мезовартон, ін’єкції ботоксу, диспорту, лікування гіпергідрозу, корекція губ, біоревіталізація, мезотерапія, плазмоліфтинг. Також ми дбаємо про контурну пластику обличчя (лікування, масажі, чистки), лікуємо целюліт, шкіру голови та зміцнюємо волосся. А досвідчений фахівець з пластичної хірургії допоможе з найменшим ризиком для життя виправити недоліки обличчя та втілити Вашу мрію в реальність.

Алла Латинська – це провідний дипломований фахівець у галузі косметології  у студії краси «Алла Латинська». Використання у своїй косметологічній практиці двох надсучасних лазерів Fotona Er YAG та Fotona Nd YAG дозволяють створити ідеальне обличчя, допомагають позбутися від рубців, пігментних плям та досягти омолоджувального ефекту для шкіри обличчя та зони декольте.

          Ілона Латинська – експерт у галузі здорової та довготривалої краси допомагає клієнтам студії краси «Алла Латинська» зміцнити волосся, позбутися зморшок та пігментних плям, здійснює процедури з перманентного макіяжу (татуювання), корекції брів та губ, лікує акне.

Безкоштовні консультації (можливий скайп – зв’язок) експерта з краси Ілони Латинської допоможуть обрати клієнту саме ті види послуг, які сприятимуть досягненню поставленої цілі перед косметологом загалом.

Студія краси «Алла Латинська» гарантує високу якість своїх процедур та довготривалий результат, забезпечує красу та молодість Вашого обличчя.

         Якісна та безболісна краса у студії краси «Алла Латинська» за привабливими цінами – запорука нового життя. А бездоганне та ідеальне обличчя без оперативного втручання у студії краси “Алла Латинська – не мрія, а реальність. Завітайте до нас і результат Вас приємо здивує: адже Ваша краса та молодість можуть бути непідвладні часу!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Леся Курбаса 5, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

    Соцмережі