Опис

Лікар-невролог вищої категорії приватного неврологічного кабінету Антошко Людмила Петрівна.

Людмила Петрівна Антошко, невролог вищої категорії, практикує якісне та результативне лікування захворювань нервової системи в Івано-Франківську. Безсоння, стресові ситуації, малорухливий спосіб життя та хронічні перевтоми є причинами проблем зі здоров’ям, на які ми звертаємо увагу дуже рідко або надто пізно. Саме ці симптоми свідчать, що слід звернутися по допомогу до лікаря-невролога, який допоможе з’ясувати причини пригніченого стану та зможе покращити самопочуття.

   Людмила Петрівна фахово займається вивченням захворювань центральної та периферичної нервової системи, методами її діагностики та лікуванням.

Серед найпоширеніших симптомів захворювань неврологічного характеру, які приводять до її кабінету, можуть бути радикуліт, частий головний біль, мігрені, загальна слабкість та втома, проблеми з пам’яттю, ознаки хвороби Паркінсона, неврологічні розлади, вегето-судинна дистонія, остеохондроз тощо. Окрім цього, невролог – практик допоможе позбутися наслідків інсультів, травм голови та спини.

Пам’ятайте, що усі неврологічні захворювання є дуже серйозними і потребують точної діагностики та правильного лікування, яке б сприяло одужанню пацієнта. Якщо ж Ви злегковажите першими симптомами захворювання, яке супроводжується не постійними болями, а періодичними, то з часом біль не можна буде вгамувати навіть найсильнішими знеболювальними засобами та методами.

Окрім захворювань неврологічного походження, Антошко Людмила Петрівна лікує невралгію – запалення нерва (защем).

Таке захворювання може спровокувати відчинене влітку вікно, увімкнутий в приміщенні чи салоні машини кондиціонер, невдалий рух тощо. Основне завдання невролога знеболити ділянку (спина, хребет, суглоб), зменшити частоту та інтенсивність болю, здійснити протизапальну та судинорозширювальну дію. Запалення нерва – підступне захворювання, якого позбутися повністю практично не можливо, оскільки рецидив може спричинити навіть звичайна інфекція в горлі чи ротовій порожнині.

Досвідчений лікар-невролог Людмила Петрівна, використовуючи при лікуванні захворювань неврологічного характеру сучасні методики лікування – електротерапію, кінезіотепінг, плазмоліфтинг та гірудотерапію,- намагається досягти максимальної ефективності для пацієнта. А індивідуальний підхід, вивчення та діагностика кожної проблеми, тісна співпраця з пацієнтом та лікувальні масажі (лише призначає лікар-невролог) і забезпечують високий результат лікування неврологічних та невралгічних захворювань.

   Фахівець приватного кабінету неврології Антошко Людмила Петрівна допоможе Вам встановити причини захворювання та підбере саме ту методику лікування, яка позбавить Вас від болю та відновить життєвоважливі функції організму.

Контактна інформація
Місцезнаходження

В'ячеслава Чорновола 4а, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок