Опис

Кваліфікований колектив стоматологічного кабінету «Біодент», що в Івано-Франківську, подбає про Вашу сяючу усмішку та гігієну ротової порожнини в цілому.

Так як наш молодий, проте досвідчений колектив володіє надновітніми технологіями у галузі стоматології та використовує у своїй роботі сертифіковані матеріали, рекомендовані Асоціацією стоматологів, то ми пропонуємо широкий спектр послуг з лікування, протезування та профілактики зубів чи ротової порожнини.

Серед лікувальних послуг спеціалізуємося на лікуванні карієсу в дітей та дорослих ; косметичній реставрації зуба чи його частини (пломби з фото полімерних матеріалів, композитні вкладки); лікуванні пульпіту та періодонтиту; герметизації фісур; використанні скловолоконних шрифтів та стрічок для відновлення кореневої частини зуба; лікуванні гіперестезії (підвищена чутливість) зубів.

          Фахівці «Біоденту» нададуть якісні послуги із протезування зубів, оскільки практикують усі види незнімних (протезування металокерамічними, цілковито керамічними (фарфорові), цирконієвими конструкціями) та знімних (пластинкові та бюгельні протези) ортопедичних конструкцій.  Мікропротезування здійснюємо методом встановлення вкладок чи вінірів – керамічне покриття зубів.

Аби уникнути відвідин протезиста, потрібно своєчасно звертатися до стоматолога та дбати про гігієну зубів та профілактику ротової порожнини в цілому. У стоматологічному кабінеті «Біодент» допоможуть уникнути захворювань зубів та запропонують професійну допомогу з видалення пігментного нальоту чи нальоту «курця», відбілять зуби, здійснять содо-променеву чистку зубів (Air-flow) без пошкодження емалі, за допомогою скалінгу дозволять позбутися твердих зубних відкладень, навчать правильно доглядати за ротовою порожниною.

          Індивідуальний підхід до кожного з пацієнтів, нове стоматологічне обладнання та висока якість, безкоштовні консультації наших фахівців та гарантійне обслуговування на фотополімерні пломби, гнучка система знижок та розташування в центрі міста зроблять Ваш візит до стоматологічного кабінету «Біодент» переконливим та безболісним.

Контактна інформація
  • Короля Данила 18, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 0342 72-06-16
Місцезнаходження

Короля Данила 18, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна