Опис

“Coral club” – це компанія, яка турбується про здоровий спосіб життя своїх клієнтів, їхню красу та чистоту в будинку.

Впродовж 20 років свого існування продукція “Coral club” є лідером серед світових продажів товарів, які пропагують здоровий спосіб життя, які дбають за екологічну чистоту в будинку та здоровий вигляд клієнтів.

Успіх та світове визнання – це результат роботи команди “Coral club”, яка при роботі з клієнтами користується такими правилами як порядність та людяність, гарантує бездоганну якість, результат та економне обґрунтоване  використання  продуктів.

Компанія “Coral club” пропонує товари, які дозволять зберегти здоров’я та підтримати активний спосіб життя впродовж довгих років. Тому ми переконані, що довголіття людей залежить від способу їхнього життя та життєвої енергії організму. Концепція компанії “Coral club” «Здоров’я» полягає в тому, що потрібно організм напоїти – очистити – нагодувати та захистити. Саме продукти лінії “Здоров’я” –  вода “Коло – Вода Плюс” та “Алка – Майн” – допоможуть Вам в тому. Адже, щоб бути здоровим, не обов’язково витрачати багато часу та сил. Головне –  виконувати це послідовно і систематично: адже здоровим бути модно. А якісна очищена вода – підгрунтя нашого здоров’я.

  Організм людини не завжди потребує висококалорійної їжі, до якої ми звикли. Можна запропонувати і альтернативні біодобавки від “Coral club”, які гарантують приплив життєвої енергії, бадьорість впродовж довгого виснажливого робочого дня та активність. Саме амінокислоти (білки), корисні мінерали, ферменти та вітаміни, які вкрай необхідні нашому організму, є в БАДах від “Coral club”.

Багато хто з нас навіть не задумується над тим, що наше здоров’я залежить від чистоти організму. Адже за роки життя організм зашлаковується і втрачає свою активність, що спричиняє різні захворювання. Саме “Коло – Вада”  є тим очисником, який допоможе позбутися від небажаних залишків та токсинів в організмі.

Захистити свій організм від дій навколишнього середовища, зберегти молодість , здоров’я та красу допоможе “Коло – Вада”, біодобавки та загалом комплексний підхід до нашого здоров’я. Адже використання натуральних, екологічно чистих та безпечних для життя людини товарів – запорука довголіття від “Coral club”.

Щоб підтримати здоровий організм, пропонуємо натуральні засоби для догляду в будинку. Так, продукти «Alive», які не викликають алергії, допоможуть прибрати пилюку з поверхонь у будинку, вимити посуд без залишків жиру, випрати речі без їдкого запаху, але з бездоганним результатом, відчистити старі забруднення без надмірних зусиль. «Alive» – це засоби для чистого будинку, розроблені за унікальними технологіями світових стандартів, які гарантують бездоганну якість, економію грошей та сил.

  Здорова людина в екологічно чистому будинку – це ознака успішних та красивих людей. Підтримати природню красу та захистити організм від старіння допоможуть товари від “Coral club”.

“Coral club” – це вибір людей, які думають про своє здорове майбутнє та майбутнє близьких. Це просте та правильне рішення при підході до свого способу та стилю життя. Адже продукція та товари (близько 150) від “Coral club” забезпечать довголіття та природню красу, підтримають чисту в організмі та будинку без надмірних зусиль. Успіх приходить разом з продукцією “Coral club”!

Контактна інформація
Зачинено
Години роботи сьогодні: 11:00 - 19:00
 • Понеділок

  11:00 - 19:00

 • Вівторок

  11:00 - 19:00

 • Середа

  11:00 - 19:00

 • Четвер

  11:00 - 19:00

 • П'ятниця

  11:00 - 19:00

 • Субота

  11:00 - 15:00

 • Неділя

  Зачинено

 • 02.03.2023 19:41 за місцевим часом

Місцезнаходження

Гетьмана Мазепи 66, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок