Опис

Фахівці медичного центру ТзОВ “Денталія”, що в Івано-Франківську, уже впродовж 20 років на професійному рівні дарують пацієнтам впевненість у здоровій та привабливій усмішці, гарантують фаховий підхід до вирішення кожної стоматологічної проблеми.

Адже індивідуальний підхід та максимальна увага спеціалістів до пацієнтів є запорукою результативного лікування.

Медичний центр ТзОВ “Денталія” оснащений сучасним професійним обладнанням, а якісні послуги, які надають стоматологи під час лікування чи профілактики захворювань ротової порожнини, є безпечними для життя пацієнтів. Саме кропітка робота досвідчених спеціалістів з допомогою новітнього обладнання і дозволяють зробити перебування у кріслі стоматолога безболісним та максимально комфортним.

   Висококваліфіковані спеціалісти медичного центру ТзОВ “Денталія” надають повний спектр послуг у галузі стоматології:

- терапевтична стоматологія;

- естетична стоматологія

- протезування;

- дитяча стоматологія.

Будучи відповідальними за стоматологічне здоров’я наших пацієнтів, ми дбаємо про ретельну дезінфекцію та стерилізацію усіх матеріалів та обладнання, з якими працюють наші стоматологи. Такий дбайливий підхід до роботи дозволяє гарантувати безпеку нашим пацієнтам.

Усі спеціалісти медичного центру – це професіонали своєї справи, які постійно вдосконалюють свої навики, вчаться новому, переймають досвід передових технічних ноу-хау у світі стоматології та працюють лише з перевіреним та сертифікованим обладнанням та матеріалом. Технічні можливості нашого центру та глибока обізнаність фахівців у галузі стоматології дозволяють забезпечити лікування як традиційними методами, так і з використанням найновіших технологій. А об’єктивна цінова політика центру «Денталія» задовільнить вибір будь-якої послуги пацієнтом та забезпечить високу її якість.

Серед професійних послуг медичного центру і дитяча стоматологія. Безболісне лікування та комфорт дозволять нашим найменшим відвідувачам зрозуміти, що лікувати зуби не боляче, слідкувати за гігієною ротової порожнини не складно, а відвідувати кабінет стоматолога не страшно.

          Довірте свої стоматологічні проблеми професіоналам медичного центру ТзОВ “Денталія” і переконайтеся: Ваша красива та здорова усмішка – це наша турбота!

Контактна інформація
  • Молодіжна 52, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 099 328-12-08
  • 0342 77-18-39
Місцезнаходження

Молодіжна 52, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна