Опис

Медичний лікувально-діагностичний центр «Дитячий зір», що в Івано-Франківську,

– це територія, де знають, як повернути яскраве світло та насичені кольори в майбутньому Вашим дітям. Адже у нас працюють найкращі дитячі офтальмологи. Професійна допомога, яка забезпечить позитивний результат для пацієнта, – ось кредо нашого центру та лікарів під час роботи з дітьми різної вікової категорії.

Так як око – це своєрідне продовження мозку, оскільки має такі ж оболонки та судинки, то і надважливий орган у людини. Адже саме через очі ми сприймаємо близько 90 відсотків інформації. І саме в ранньому віці формуються зорові функції здорового око та діагностуються очні проблеми, які коригує чи усуває лікар-офтальмолог. Тому аби батьки згодом не стали заручниками серйозних офтальмологічних проблем подекуди з хірургічним втручанням у дітей, варто не зволікати з візитом до офтальмолога.

      Лікувально-діагностичний медичний центр «Дитячий зір» пропонує комплексні послуги з офтальмології для дітей – діагностика та лазерна корекція зору; лікування катаракти, глаукоми та кератоконусу; підбір окулярів та лінз тощо. Серед найпоширеніших методик є плеопто-ортоптичне лікування та бос-лаб – терапія. Для кожного пацієнта наші фахівці розробляють унікальну програму лікування та спостереження з відновлення зору, добирають відповідне лікування та коригують зорові функції очей.

Лікувально-діагностичне обладнання відомих світових офтальмологічних брендів сприяє застосуванню найновіших технологій та методів виявлення захворювання очей та дозволяє проводити ефективне їх лікування.

У нашому медичному центрі «Дитячий зір», робота з дітьми проводиться у формі гри для того, щоб зробити перебування у кабінеті офтальмолога максимально комфортним та безболісним. А професіоналізм, багаторічний досвід роботи та фахове використання обладнання – запорука швидкого відновлення зору чи усунення проблем.

Найкращий офтальмологічний сервіс, який пропонує медичний центр « Дитячий зір», ефективне сучасне терапевтичне лікування, європейське обладнання та фаховість лікарів дозволяють виправдати довіру пацієнтів та їх батьків, відновити втрачені функції зору та подарувати щасливе майбутнє дитині. А систематичне удосконалення навичок наших спеціалістів під час міжнародних конференцій та конгресів офтальмологів дозволяють стверджувати, що немає безвихідних ситуацій.

    Подаруйте світ, насичений барвами, своїм дітям разом із медичним центром «Дитячий зір»!

Контактна інформація
  • Дністровська 16а, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 099 050-35-46
  • 0342 73-18-26
Місцезнаходження

Дністровська 16а, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна