Опис

Спеціалізована психоневрологічна амбулаторія «Его»

Діагностика та лікування всього спектру психоневрологічних розладів та лікування залежності:

депресії, неврози, психотичні розлади при умові добровільності звернення, проблеми алкогольної залежності.

Фахівці:

  • дитячий психолог. психологічна допомога
  • нарколог. медична допомога
  • психіатр. медична допомога
  • психотерапевт. психотерапія
  • психолог. психологічна допомога

Звернувшись на консультацію за попереднім записом, що триває до годни в часі, ви отримуєте діагноз, шляхи виходу з ситуації та прогноз, з призначеним лікуванням, та Вам призначається дата наступного огляду.
В багатьох випадках доцільнішим з точки зору якості та вартості лікування є проходження курсового лікування.
Лікування психоневрологічних розладів займає приблизно місячний курс, який включає в себе діагностику з експериментально-психологічним дослідженням, медикаментозне лікування (використання переважно брендових препаратів з хорошою репутацією), курс психотерапевтичної корекції (5-10 сеансів), консультативний супровід.
Лікування алкогольної залежності – переважно 2-тижневий курс – що включає в себе детоксикацію (в/в інфузії), регуляцію обміну речовин, паралельно – визначення психодинамічної причини формування залежності, з її корекцією (медикаментозною та психотерапевтичною), медикаментозну блокаду (кодування, підшивка).

Психотерапевтична робота здійснюється за напрямками – індивідуальна психоаналітична психотерапія, психодрама, системна сімейна психотерапія, дитяча та юнацька психотерапія, позитивна психотерапія, групова психоаналітична психотерапія. (відповідно до освіти психотерапевтів, в залежності від показань).

Спеціалізована амбулаторія „ЕГО” дозволяє вирішити ряд дуже болючих питань – подолати психологічний бар`єр, зберегти анонімність звернення та лікування в психоневролога, уникнути стигматизації та стандартизації в підходах.

ТЕПЕР Є КУДИ ЗВЕРНУТИСЯ ЛЮДЯМ, ЯКІ МАЮТЬ ПОТРЕБУ, АЛЕ НЕ ХОЧУТЬ ІТИ ДО ПСИХДИСПАНСЕРУ ЧИ ПСИХЛІКАРНІ, АБО Ж ДО НАРКОДИСПАНСЕРУ!

Контактна інформація
  • Довга 60, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 050 373-99-88
Місцезнаходження

Довга 60, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна