Опис

Медичний кабінет «Елмед» – це кваліфіковані послуги у галузі пульмонології та кардіології в Івано – Франківську.

Саме ці захворювання є найпоширенішими серед дорослого населення нашої країни. Адже надмірні стресові ситуації, забруднене довкілля, незбалансоване харчування, надмірні фізичні та психологічні навантаження і є найосновнішими серед чинників, які поступово руйнують наше життя.

Обгрунтоване та якісне лікування пневмонії, хронічних та гострих бронхітів, бронхіальної астми, трахеїту, туберкульозу, плевриту, саркоїдозу, муковісцитозу, фібрального  альвеоліту та будь-яких новоутворень, які зафіксував флюорограф чи відзначив лікар під час огляду пацієнта, забезпечує пульмонолог.

Причиною звернення до лікаря-пульмонолога є часті болі в грудній клітці, тривалий кашель, виділення мокротиння із вкрапленнями крові чи гною, періодична нестача повітря чи задишка, хропіння.

    Лікар-пульмонолог з «Елмеду» –  це досвідчений лікар-терапевт, який подбає про Вашу дихальну систему (призначить відповідне лікування) та кваліфіковано інформує при діагностуванні захворювань верхніх дихальних шляхів чи легенів, трахеї, бронхів чи гортані.

Однак найважливішим органом людського організму є серце та серцево-легеневі судини. Тому у нашому кабінеті «Елмед» консультації та лікування серцевих недуг проводить досвідчений лікар – кардіолог. Саме він допоможе правильно діагностувати  захворювання в ділянці серця, лікує ішемічну хворобу, аритмію, гіпертонію та інші серцеві недуги.

Завдяки сучасній діагностиці з метою збереження часу пацієнта забезпечуємо ефективний комплекс досліджень серцевих захворювань: електрокардіографії (ЕКГ), комп’ютерної епірографії, холтерівський моніторинг ЕКГ. Саме таке діагностування дозволяє уникнути та попередити індивідуальні фактори ризику пацієнта.

Головним принципом лікувальної медицини нашого кабінету «Елмед» є своєчасне і точне діагностування причин захворювання. Адже правильний діагноз – запорука швидкого одужання та правильно підібраного курсу лікування. Тому висококваліфіковані фахівці з медичного кабінету «Елмед» допоможуть визначити зміни в роботі серця чи легеневої системи та встановити причину виникнення захворювання.

Нові підходи у лікуванні легеневої системи та використання інноваційних технологій та розробок у галузі кардіології , індивідуальний та компетентнісний підхід до кожного з пацієнтів – це саме те, що пропонує  медичний кабінет «Елмед» в Івано-Франківську своїм потенційним клієнтам.

Контактна інформація
Місцезнаходження

Січових Стрільців 34, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна