Опис

Любомир Павлюк - фотограф особливих подій!

Зйомка будь-якої події вимагає уважності, почуття кадру, вміння визначати потрібний ракурс, вибирати найголовніше. На фото обов'язково повинні бути відображені всі ключові події та учасники заходу, передано загальний настрій. Також важливо зловити живі моменти неформального спілкування, найяскравіші емоції. Зробити це самостійно дуже важко, краще звернутися до професіонала.

Як обрати хорошого фотографа?

Щоб зробити ваше життя легшим, ми підготували декілька порад, які допоможуть обрати справжнього професіонала:

  1. Визначитеся з ціновою політикою. Пам’ятайте, що висока ціна не завжди пропорційна якості. Частіше, вона пов’язана з популярним іменем.
  2. Переглядайте портфоліо. Зараз для цього є багато ресурсів – сайти, інстаграм, та другі ресурси. Проаналізуйте і оберіть тих, чиї фото запали вам у душу.
  3. Поспілкуйтеся з фотографом віч-на-віч – такий контакт дозволить зрозуміти, чи комфортно буде працювати з людиною.

Фотограф Любомир Павлюк – уже довгий час працює з камерою і отримує досить позитивні відгуки від своїх клієнтів. Він пропонує цілий ряд послуг:

  • студійні фотозйомки;
  • рекламні фотосесії;
  • креативні фото;
  • сімейні та love-story.

Втім, це лише основні напрямки роботи. При цьому замовити ви можете як студійну фотозйомку, так і виїзну. Тут все залежить виключно від ваших бажань.

Будучи фахівцем з величезним досвідом роботи, Любомир завжди сповнений креативних ідей і запропонує вам найрізноманітніші задумки. Обираючи його, у вас не буде шаблонних поз та кадрів, кожна фотосесія - незвичайна і унікальна. Навіть саму банальну ідею можна урізноманітнити таким чином, що ви будете в захваті від результатів зйомки.

Любомир подарує вам не лише гарні кадри і пам'ять на багато років, але і приємну компанію. З ним ви зможете бути собою – і це неймовірно важливо.

P.S. У фотогалереї представлені фотографії моделей Школи професійного макіяжу Василини Павлюк #make_up_school_ledi.

Контактна інформація
  • вул. Гаркуші 35, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 068 50 37 542
Місцезнаходження

вул. Гаркуші 35, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Соцмережі