Опис

Franko-Tour / Франко-Тур – швидкі вантажні та пасажирські перевезення у серце Франції - Париж.

Шукаєте можливість отримати або відправити посилку в одне з міст Європи? Чи хочете відвідати його самостійно? Наша команда завжди готова допомогти – ми надаємо послуги пасажирських та вантажних перевезень по Європі, а також консультуємо наших клієнтів з питань візової підтримки.

Franko-Tour / Франко-Тур – ваш надійний партнер, який швидко і без затримок виконує заплановані рейси. Уже протягом багатьох років ми організовуємо поїздки у Європу та в зворотному напрямку. До основних напрямків входять такі країни:

 • Франція;

 • Німеччина;

 • Люксембург;

 • Бельгія.

Поїздки у Францію (Париж) та в зворотному напрямку відбуваються на регулярній основі: щочетверга наш мікроавтобус відправляється з Івано-Франківська о 6:30, та щонеділі об 11 ранку відправляється з Парижу. У Парижі стоянка та відправка від станції метро Belvile, вихід номер 3.

Що ми перевозимо?

Окрім пасажирських перевезень, наша компанія займається вантажними перевезеннями. Що ми доставляємо? До списку допустимого вантажу відносимо:

 • побутову техніку;

 • електроніку;

 • меблі;

 • велосипеди;

 • продукти харчування;

 • доставку речей з інтернет-магазинів

 • інші вантажі...

Пасажирські перевезення

Поїздки у Париж здійснюються комфортабельними мікроавтобусами Mercedes Sprinter 313-318. Ми гарантуємо комфорт під час перевезення – усі транспортні засоби облаштовані кондиціонерами та телевізором. Також у салоні є одне повноцінне спальне місце. Для вантажу є спеціальний відсік – заважати він вам не буде.

Щоб замовити місце та придбати квиток необхідно зв’язатися з нами напряму або залишити запит на нашій контактній сторінці у Фейсбуці.

Вантажні перевезення

Ви можете переслати та отримати передачу з будь-якого міста України. Отримання та передача посилок «з рук в руки» відбується в Івано-Франківську та Парижі. Якщо ви проживаєте іншому місті, то отримати/передати посилку можна у будь-якому відділенні Нової Пошти.

Щоб отримати данні для відправлення посилки необхідно зв’язатися з нами напряму і оплатити відправлення. Також, ми забираємо и доставляємо посилки з усіх точок маршруту.

Передачі з Франції збираємо/роздаємо у п’ятницю, суботу та неділю до 11 ранку. Телефонуйте на наш французький номер і ми більш детально розповімо про наше місцезнаходження.

На рейсах працюють перевірені та совісні водії. Уже протягом декількох років у нас незмінний штат, вони завжди прислуховуються до своїх пасажирів та постійних клієнтів.

Ми дуже цінуємо кожного клієнта і пасажира, завжди намагаємося підібрати індивідуальний підхід до кожного та піклуватися про комфорт під час подорожі. Якщо ви хочете подорожувати з комфортом або швидко доставити посилку в іншу країну Європи чи Україну – компанія Franko-Tour / Франко-Тур готова стати вашим надійним партнером.

Контактна інформація
Місцезнаходження
Соцмережі
keyboard_arrow_up