Опис

Пасажирські перевезення та доставка передач Україна - Франція (Івано-Франківськ - Париж).

Franko-Tour / Франко-Тур – швидкі міжнародні пасажирські перевезення та доставка передач з України (Івано-Франківськ) у серце Франції - Париж.

Шукаєте можливість отримати або відправити посилку в одне з міст Європи? Чи хочете відвідати його самостійно? Наша команда завжди готова допомогти – ми надаємо послуги пасажирських та вантажних перевезень по Європі (Україна - Франція - Україна), а також консультуємо наших клієнтів з питань візової підтримки.

Franko-Tour / Франко-Тур – ваш надійний партнер, який швидко і без затримок виконує заплановані рейси Україна - Франція та Франція - Україна комфортабельними мікроавтобусами. Уже протягом багатьох років ми організовуємо поїздки з України у Європу та в зворотному напрямку. До основних напрямків входять такі країни:

 • Франція;
 • Німеччина;
 • Люксембург;
 • Бельгія.

Поїздки у Францію з України (Івано-Франківськ) та в зворотному напрямку з Франції в Україну відбуваються на регулярній основі: щочетверга виїзд з Івано-Франківська о 6:30. Та щонеділі виїзд з Парижу об 11 ранку. У Парижі стоянка та відправка від станції метро Belvile, вихід номер 3.

Доставка посилок (передач). Що ми перевозимо?

Окрім пасажирських перевезень, наша компанія займається вантажними перевезеннями (доставка передач та посилок з Франції до України та у зворотньому напрямку). Що ми доставляємо? До списку допустимого вантажу відносимо:

 • побутову техніку;
 • електроніку;
 • меблі;
 • велосипеди;
 • продукти харчування;
 • доставку речей з інтернет-магазинів
 • інші вантажі...

Пасажирські перевезення Україна - Франція - Україна.

Щотижневий виїзд з Івано-Франківська та Парижу.

Поїздки у Париж з м. Івано-Франківськ здійснюються комфортабельними мікроавтобусами Mercedes Sprinter 313-318. Ми гарантуємо комфорт під час перевезення пасажирів – усі транспортні засоби облаштовані кондиціонерами та телевізором. Також у салоні є одне повноцінне спальне місце. Для вантажу є спеціальний відсік – заважати він вам не буде.

Щоб замовити місце та придбати квиток у напрямку Івано-Франкіськ - Париж (Україна - Франція) чи у зворотньому напрямку Париж - Івано-Франківськ (Франція - Україна) необхідно зв’язатися з нами напряму або залишити запит на нашій контактній сторінці у Фейсбуці.

Вантажні перевезення Україна - Франція - Україна.

Щотижневий виїзд з Парижу та Івано-Франківська.

Ви можете переслати та отримати передачу з України (будь-яке місто). Отримання та передача посилок «з рук в руки» відбується в Івано-Франківську та Парижі. Якщо ви проживаєте іншому місті, то отримати/передати посилку можна у будь-якому відділенні Нової Пошти.

Щоб отримати дані для відправлення посилки необхідно зв’язатися з нами напряму і оплатити відправлення. Також, ми забираємо и доставляємо посилки з усіх точок маршруту.

Передачі з Франції збираємо/роздаємо у п’ятницю, суботу та неділю до 11 ранку. Телефонуйте за вказаним на сайті наш французький номер і ми більш детально розповімо про наше місцезнаходження та наші послуги щодо перевезення посилок та передач.

На рейсах працюють наші перевірені та совісні водії. Уже протягом декількох років у нас незмінний штат, вони завжди прислуховуються до своїх пасажирів та постійних клієнтів. Тому наші послуги для вас завжди на високому рівні!

Ми дуже цінуємо кожного клієнта і пасажира, завжди намагаємося підібрати індивідуальний підхід до кожного та піклуватися про комфорт під час подорожі з Франції (Парижу) до України (Івано-Франківська) чи навпаки.

Якщо ви хочете подорожувати з комфортом або швидко доставити посилку з України в іншу країну Європи чи в Україну – компанія Franko-Tour / Франко-Тур готова стати вашим надійним партнером щодо якісного надання послуг перевезення пасажирів та вантажів Україна - Франція - Україна.

Компанія Franko-Tour / Франко-Тур - міжнародні пасажирські перевезення та доставка передач і посилок європейського рівня! Телефонуйте!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Ivano-Frankivsk, Івано-Франківська область, Україна

Соцмережі