Опис

Комунальне некомерційне підприємство "Івано-Франківська Обласна дитяча клінічна лікарня Івано-Франківської обласної ради"

Обласна дитяча клінічна лікарня – це багатопрофільна спеціалізована дитяча клініка, яка є організаційно-методичним, науковим, медичним спеціалізованим центром Прикарпаття.

Це заклад вищої акредитаційної категорії, який надає медичну допомогу дітям з найскладнішими патологічними станами і хворобами.

В 2007 році ОДКЛ отримала Міжнародний статус ВООЗ та Дитячого Фонду ООН ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини». Це була перша в Україні дитяча лікарня, яка отримала таке високе звання. Статус лікарні підтверджено експертами у 2010 році.

Щорічно в клініці отримують стаціонарну допомогу понад 15 тис. дітей віком до 18 років, половина з них – жителі сільської місцевості.

В обласній дитячій консультативній поліклініці, щороку отримують якісну амбулаторно-поліклінічну допомогу більше 82 тис. дітей. Спеціалізована медична допомога надається по 29 профілях.

На базі лікарні працюють кафедри Івано-Франківського національного медичного університету: педіатричні, дитячої неврології,отоларингології, хірургії, анестезіології , травматології та ортопедії. Тут навчаються педіатрії і студентиІвано-Франківського медичного коледжу . Лікарня з дня свого існування є закладом, де працювали видатні вчені, формувались медичні школи і традиції.

В лікарні гармонійно поєднується впровадження сучасних методів діагностики і лікування дітей з розвитком профілактичних програм, що сприяють зменшенню захворюваності і смертності дітей в області.

Благополуччя дитини – найвищий закон!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Євгена Коновальця 132, Ивано-Франковск, Івано-Франківська обл., Україна