Опис

Класик, Стоматологічна практика – це певний імідж та визнання на ринку стоматологічних послуг.

Ми створювали імідж впродовж тривалого часу, а зараз пишаємося, що він підтверджений та виправданий якістю послуг, відгуками клієнтів і перевірений часом.

Команді наших професіоналів вдалося спростувати думку серед потенційних пацієнтів про болісні стоматологічні процедури, некомпетентних фахівців та неякісні матеріали. Адже використання у стоматологічній практиці лише найякісніших матеріалів та високоточного стоматологічного обладнання із Німеччини, Франції, США та Італії дають змогу зруйнувати усі стереотипи про зубний біль, болісне лікування та протезування, імплантацію та ортодонтію. Фахівці нашої клініки пропагують лікування без болю. Тому використовують у своїй практиці усі види ефективних анестетиків (штучна анестезія).

Класик, Стоматологічна практика спеціалізуються на наданні усього циклу стоматологічних послуг. Серед основних напрямків нашої роботи – профілактика захворювань ротової порожнини, лікування пародонту та протезування, косметична реставрація зубів, дитяча та доросла ортодонтія тощо.

Дотримання головного кредо нашої клініки «Роби так, як повинно бути» гарантує високий рівень безпеки стоматологічного лікування. А грунтовна стерилізація усіх стоматологічних інструментів та дезінфекція наконечників забезпечують виключення ризиків інфікування (гепатит С) під час стоматологічного втручання.

Пропагуючи профілактику захворювань ротової порожнини, наші фахівці намагаються унеможливити розвиток пародонтозу та карієсу у пацієнтів. Пропонуючи косметичну реставрацію, ми дбаємо про естетику ротової порожнини та комфорт пацієнта в цілому. Виправляючи прикус та усуваючи недоліки зубного ряду чи щелепи, ортодонти підберуть саме для Вас індивідуальний метод та способи лікування. Рятуючи зубний ряд наші фахівці ознайомлять Вас з усіма можливими видами зубного протезування та допоможуть обрати найоптимальніший для Вашого випадку.

Рекомендуючи потрібну послугу стоматолога, ми цілеспрямовано дбаємо про прогнозований результат нашої роботи. А це включає комфорт, функціональне призначення (жувальні властивості) зуба, фінансові можливості пацієнта та ефективний результат.

   Класик, Стоматологічна практика – це колектив досвідчених фахівців, які працюють з новим технічним обладнанням та дбають про здорову усмішку своїх пацієнтів.

Контактна інформація
Місцезнаходження

Євгена Коновальця 146Д, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок