Опис

Клініка West Medikal  – це багатопрофільний медичний заклад для всієї сім’ї в Івано–Франківську.

Адже саме тут нададуть кваліфіковану консультацію вузькопрофільні спеціалісти, здійснять діагностування та лікування захворювань в галузі терапевтичної та хірургічної стоматології, кардіології, урології, гастроентерології, судинної хірургії, сурдології. УЗД – обстеження органів черевної порожнини, нирок, серця, щитовидної залози, органів малого тазу, серця та доплер судин найсучаснішим обладнанням забезпечить якісне попередження захворювань та результативне лікування. А спеціалісти з відповідною освітою та досвідом дозволять діагностувати порушення слуху не лише в дорослих, а й у дітей до 3 років. Також у клініці функціонує косметологічний кабінет та кабінет мануальної терапії. Якщо вам потрібно зробити аналіз крові чи сечі то це є доступним і можливим в умовах клініки.

Серед основних медичних напрямків «Клініки West Medikal»  є стоматологія, імплантологія, урологія та гастроентерологія. Специфічними та унікальними є послуги лікаря-сурдолога, який здобував знання та навики роботи в Англії та США. Одним із напрямків роботи є судинна хірургія: мікросклерозування судин, лімфо-дренуючий масаж, лікування варикозу та інше.

Використовуючи у лікарській практиці новинки світової медицини, лікар-стоматолог пропонує імпланти, замість знімних протезів чи інших стоматологічних конструкцій, які позбавлять відчуття дискомфорту та подарують сяючу усмішку. Лікар-сурдолог, завдяки спеціальному обладнанню та методиці, допоможе діагностувати порушення слуху навіть у дітей уже з перших місяців життя. Гастроетеролог здійснить діагностику та лікування кишково-шлункового тракту, а уролог визначить причини болю та порушень сечостатевих органів.

    Команда професійних та досвідчених спеціалістів з «Клініки West Medikal» допоможе розробити індивідуальний та компетентнісний підхід для кожного пацієнта. Використання сучасних європейських методик діагностування, лікування та профілактики захворювань дозволять надавати висококваліфіковану допомогу. Основним пріоритетом клініки є здоров’я пацієнта.

Контактна інформація
Місцезнаходження

Ґрюнвальдська 23в, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

    Соцмережі