Опис

Курпіта Ольга Іванівна – відома в Івано–Франківську та області стоматолог з багаторічним досвідом роботи.

Професіоналізм помножений на якість дозволяють стверджувати, що саме тут Вам нададуть першу невідкладну стоматологічну послугу під час зубного болю (знеболення), подбають про профілактику ротової порожнини, здійснять лікування (карієс, пародонтоз) та запропонують реставрацію (протезування) зуба чи зубного ряду.

Уже впродовж багатьох років Ольга Іванівна працює над певним індивідуальним стилем та якістю надання послуг. А найнеобхідніше стоматологічне обладнання дозволяє пацієнту – в цілях економії часу та сил – зробити на місці рентген та здійснити професійну діагностику.

    Усі процедури в стоматологічному кабінеті є максимально безболісними, оскільки Ольга Іванівна вміло та професійно використовує у своїй практиці найпопулярніші види анестетиків. Саме вони дозволяють перебування у стоматолога зробити максимально комфортним.

Пломбування каналів високоточним обладнанням та пломбування зубів  найякіснішими матеріалами дозволяють повернути здорову сяючу усмішку пацієнту та відновити природнє призначення зубів.

Ольга Іванівна надає комплексні послуги з протезування, починаючи від зліпка і закінчуючи ортопедичною конструкцією (металокерамічна, пластмасова, металопластмасова тощо). У стоматологічному кабінеті пацієнт може обирати найоптимальнішу для нього якість та надійність за доступну ціну.

Відвідування в цілях профілактики стоматологічного кабінету Ольги Іванівни Курпіти сприятиме вчасному діагностування стану зубів та дозволить запобігти розвитку карієсу, пародонтозу, руйнуванню зубів чи їх втраті. А новітні технології із зняття зубного каменю методом Air Flow та ендовідбілювання дозволить зняти не лише жовтизну зубів, а й якісно їх відбілити, не пошкодивши при цьому емаль.

   Стоматолог Ольга Курпіта допоможе позбутися проблем із зубами якісно та професійно. А перевірені послуги стоматології подарують Вам впевненість та гарну усмішку.

Контактна інформація
Місцезнаходження

Галицька 142, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна