Опис

Масажний кабінет Віктора Олексюка в Івано-Франківську пропонує лікувальний та профілактичний масаж.

Масаж - це відмінний спосіб розслабити тіло, відновити функціональність внутрішніх органів, а також відновити м'язи після травм. Звичайно, більшість людей звертаються до цієї процедури вимушено, але є й ті, хто регулярно стежить за своїм організмом, допомагає йому відновлювати сили після важких робочих тижнів.

Ви ще не належите до їх числа? Прийшов час виправляти ситуацію, адже ми хочемо порадити кваліфікованого майстра-масажиста в Івано-Франківську. Масажний кабінет Віктора Олексюка пропонує два види масажу: лікувальний і профілактичний, кожен з яких можна застосувати до усіх частин тіла: шия, спина, руки, ноги і т.д. Він подарує легкість і свободу руху вашому тілу, чого зазвичай так не вистачає.

Чим відрізняється лікувальний масаж від профілактичного?

Лікувальний масаж завжди призначається лікарем, після детального огляду пацієнта. Він може бути зонованим або обширним, що залежить від проблеми. Лікувальний масаж може стати вирішенням проблем з опорно-руховим апаратом, наприклад:

  • хронічний біль у спині і шиї (не гострий);
  • остеохондроз;
  • радикуліт;
  • невралгії;
  • артрити.

Він покращує кровопотік, що сприяє швидшому одужуванню. Такий вид масажу рахується найбільш затребуваним, адже остеохондроз і грижі – це одні з найбільших проблем організму.

Профілактичний масаж – це процедура, що проводиться для покращення фізичного і психологічного стану людини. Зазвичай, він вирішує такі проблеми як:

  • головні болі;
  • викривлення хребта;
  • порушення осанки;
  • хронічна втомлюваність.

Після профілактичного масажу різко покращується самопочуття пацієнта – зникають болі у спині і ногах, суглобах, а також зникає втомленість як моральна, так і м’язова.

Якщо ви маєте проблеми зі спиною, і хочете їх вирішити, або ж просто намагаєтесь підтримувати свій організм, даруючи розслаблюючі процедури – масажний кабінет Віктора Олексюка завжди до Ваших послуг. Ми радо допоможемо вирішити ваші проблеми, подаруємо приємні відчуття тілу і все це під наглядом висококваліфікованого масажиста. Щоб записатись на прийом, телефонуйте по зазначеному номеру. Ми чекаємо на Вас!

«Ефект масажу  - відновлення сили організму - сили життя».

Контактна інформація
Місцезнаходження

вул. Мельничука 16 Б, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна (3 поверх, 310 кабінет)

Зворотній зв'язок