Опис

MEDart, Центр лазерної епіляції та косметології

Кваліфікований колектив центру лазерної епіляції та косметології «MedArt», що в Івано-Франківську, допоможе зберегти молодість та красу Вашого обличчя, дозволить забути про вади шкіри. Ми дбаємо про красу в цілому – тому створюємо умови комфортного видалення волосся, позбавляємо від судинних зірочок на тілі, пропонуємо послуги з омолодження шкіри, лікуємо акне та видаляємо бородавки.

          Косметолог – це відносно нова та затребувана в сучасному світі краси професія. Тому наші фахівці люблять свою роботу, цікавляться новинками у галузі косметології, намагаються свої послуги зробити максимально доступними та якісними для клієнтів.

Завдяки лазерному апарату Lumenis Light Sheer ET, який визнаний у світі як один із найкомфортніших для пацієнтів, процедури з видалення волосся на ногах, руках, у зоні бікіні чи під пахвами стане для Вас не лише безболісною процедурою, а й дією, яка не потребуватиме частого повторення.

Наші косметологи, які є медиками за фахом, запропонують Вам і процедуру лазерного омолодження шкіри та лікування акне. Так як лазер – це чудо-винахід у косметології, то саме завдяки широкому спектру його можливостей наші клієнти навіть не відчувають найменших незручностей під час роботи з Вашим обличчям фахівців центру «MedArt».

          Ін’єкції краси, ліфтинги та пілінги обличчя, всі види мануальної терапії (масажі), реалізація косметики преміум класу відомих світових брендів  Ella BacheHoly LandGiGiOBADGIDMKJuilette Armand тощо та висококваліфіковані фахівці потурбуються про те, аби Ваш візит до нас став незабутнім та безболісним, а результатом Ви були задоволені.

Центр «MedArt» пропонує своїм відвідувачам і відносно нову у галузі косметології послугу американського походження HydraFacial (ХайдраФешл), яка стала у 2011-2012роках однією із найзатребуваніших в косметології. Саме завдяки цій процедурі глибоке очищення шкіри обличчя, його зволоження та антивікове омолодження можливі при застосуванні однієї лише процедури HydraFacial (ХайдраФешл).

Спеціалісти центру лазерної епіляції та косметології «MedArt» пропонують зручний та гнучкий графік роботи, за бажанням клієнта навіть у вихідний день, найкраще американське обладнання, протестоване та сертифіковане, безоплатні фахові консультації та професійний підбір як косметики, так і процедур, які підійдуть саме Вам.

          Центр лазерної епіляції та косметології «MedArt» запрошує Вас на свято краси та молодості!

Контактна інформація
Відео
Місцезнаходження

Вагилевича 3, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

    Соцмережі