Опис

Медгарант, медична клініка інноваційного типу в Івано-Франківську та області, де Вам запропонують повний комплекс стоматологічних послуг, консультації та лікування у досвідчених спеціалістів-стоматологів якісним і професійним обладнання.

У стоматологічній клініці “Медгарант” уже впродовж 10 років пацієнти отримують необхідну професійну консультацію лікаря та здійснюють діагностику у профільних спеціалістів із залученням сучасного медичного обладнання. Тут працюють фахівці з усіх галузей стоматології, які забезпечують лікування усіх можливих зубних захворювань та їх профілактику.

Широкий спектр послуг, які надає клініка “Медгарант”, дозволить обрати ті, які необхідні саме Вам. Це послуги з комплексної гігієни та профілактики захворювань порожнини рота; діагностики та лікування захворювань ясен; пародонтозу; фахове ендодонтичне та терапевтичне лікування; естетичне протезування з використанням вінірів, керамічних вкладок, металокераміки та безметалевої кераміки на основі оксиду цирконію; знімне протезування з використанням різних видів бюгельного протезу; Cad – Cam- технології; всі види хірургічного втручання та імплантація.

Медичною інновацією нашої стоматологічної клініки є співпраця на партнерських засадах із лабораторією “Медлюкс”. Це можливість вчасно та якісно діагностувати стан здоров’я пацієнта, не виходячи з клініки “Медгарант” .

        “Медгарант” – це стоматологічна клініка, де вміють вислухають пацієнта, нададуть компетентну консультацію, дозволять у тісній співпраці з лікуючим лікарем обговорити поетапно комплексну роботу з протезування чи імплантування зубів.

Досвідчені спеціалісти стоматологічної клініки подбають про те, аби індивідуальний підхід, новітні технології та методики дозволили вирішити усі стоматологічні проблеми наших клієнтів. Адже здорові зуби та максимально безболісні процедури є ключовими в роботі наших фахівців.

Наша команда уже більше 10 років конкурентоспроможна на ринку стоматології України, оскільки забезпечує високі стандарти лікування. А використання у стоматологічній практиці якісних матеріалів, сучасних методик лікування, сертифікованого обладнання та фаховість стоматологів гарантують якісне лікування порожнини рота на будь-яких етапах захворювання.

     Щоби Ваша посмішка була білосніжною, а лікування безболісним – завітайте у стоматологічну клініку “Медгарант”. У нас якість перевірена часом!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Горбачевського 50, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна