Опис

ПЛЮС-МІНУС, Оптика

Спеціалісти-офтальмологи з оптики «Плюс-Мінус», що в Івано-Франківську , допоможуть  індивідуально  підібрати  окуляри  чи лінзи кожному з клієнтів з метою покращення зору чи його корекції, з метою безпечного перебування за монітором комп’ ютера чи на сонці, для підкреслення індивідуального стилю чи створення певного іміджу .

В оптиці «Плюс-Мінус» Вам нададуть кваліфіковані послуги лікарі-офтальмологи, здійснивши попередньо комп’ютерну діагностику зору.

Саме діагностування дозволяє безболісно вивчити проблеми та попередити розвиток серйозних очних захворювань. А профілактика та корекція унеможливлять в майбутньому хірургічне втручання .

Комплексний підхід до вирішення проблем із зором можливий у нашій оптиці, оскільки, окрім діагностування, пацієнти можуть обирати серед широкого асортименту

  • виготовлення оправ під індивідуальне замовлення чи їх ремонт у найкоротші терміни,
  • контактні лінзи та аксесуари,
  • сонцезахисні окуляри.

Спеціалісти-офтальмологи та консультанти дозволять відчувати себе стильними, впевненими та задовольнять вибір найвибагливіших клієнтів. Ми гарантуємо кольорове сприйняття світу, оскільки використовуємо у роботі сертифіковані товари (скельця, оправа, лінзи) та співпрацюємо лише з виробниками, якість яких перевірена часом та досвідом.

 Індивідуальний підхід до кожного клієнта, вміння вислухати та врахувати функціональне призначення, якість та дизайн – ось критерії роботи наших фахівців з клієнтами.

Оптика «Плюс-Мінус» змінить Ваше сприйняття світу лише на плюс, задовільнить усі вподобання та додасть яскравості у буденність!!! Ми цінуємо якість – Ви цінуйте можливість бачити!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Андрія Мельника 9Б, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок