Опис

Приватна дитяча поліклініка №1 міста Івано-Франківська – це лікувально-діагностичний заклад, у якому працюють кращі дитячі лікарі.

Наші спеціалісти піклуються про здоров’я дитини від народження й до 18 років та забезпечують спокій батьків. А здорова та задоволена дитина, яка не боїться лікарів, – основне із завдань нашої клініки.

Широкий діапазон медичних послуг, сучасне діагностичне обладнання, кваліфіковані спеціалісти різних спеціальностей допоможуть встановити правильний діагноз. На професійному рівні наші фахівці забезпечать індивідуальний підхід до кожного пацієнта, оберуть ефективну методику лікування та призначать відповідне лікування, яке б було результативним та дієвим уже з перших днів захворювання.

У поліклініці нададуть кваліфіковану консультацію: імунолог, кардіоревматолог, дерматолог, пульмонолог, невропатолог, ендокринолог, нутриціолог, отоларинголог (ЛОР), уролог, психолог, логопед, масажист, травматолог, гастроентеролог, лікар – УЗД. Також є можливість запросити для огляду дитини саме того фахівця, який потрібен у кожному індивідуальному випадку.

Турботливі та уважні лікарі завжди готові допомогти дитині подолати захворювання чи їх попередити, а перебування в поліклініці намагаються зробити максимально комфортним. У нашій клініці Ви знайдете комплексне вирішення проблем зі здоров’ям, оскільки медичне обслуговування у Першій приватній поліклініці базується на досвіді і практиці провідних дитячих вузькопрофільних спеціалістів та сучасному технічному обладнанні. А особлива та ненав’язлива увага до кожного пацієнта, компетентний підхід та перспективний результат не можуть не забезпечити позитивний результат лікування чи діагностування.

        Фахівці Першої приватної дитячої поліклініки, знаючи особливості дитячої психології та забезпечуючи найменшим пацієнтам повний комфорт, пропонують також послугу виклику лікаря додому та здачу аналізів чи проведення певних процедур без відвідин клініки.

        Здоров’я кожного з нас, а дитини зокрема, є цінним, а її проблеми індивідуальними. Ми знаємо, як вберегти найцінніше! Адже здорові діти – щаслива сім’я!  Довірте здоров’я своїх дітей професіоналам із Приватної дитячої поліклініки №1 міста Івано-Франківська і результат Вас приємно здивує!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Дністровська 16а, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

    Соцмережі