Опис

Школа Зору, що в Івано-Франківську, – це сучасний заклад, в якому пропонують ефективну комп’ютерну діагностику, результативне лікування та прогресивні методики корекції зору внаслідок набутих чи вроджених вад.

У нашій Школі Зору працюють кваліфіковані лікарі-офтальмологи, які за допомогою найновішої апаратури зможуть діагностувати навіть найменші порушення зорових функцій, а також нададуть фахову допомогу та призначать результативне лікування.

Намагаючись створити максимально комфортну атмосферу для найменших відвідувачів нашої школи та встановити довірливі стосунки з лікарем, офтальмологи Школи Зору пропонують своїм пацієнтам найновіші безконтактні методики. Серед найпопулярніших та найдієвіших методик є апаратне лікування зору. Таке лікування передбачає не лише безболісні процедури (від 5 до 10 сеансів), які корисні для профілактики та лікування різних очних захворювань, а й гарантує вирішення проблеми з покращення зорових функцій ока/очей. До найпоширеніших патологій, де апаратне лікування найбільш ефективне, відносять амбліопію, косоокість, порушення бінокулярного зору, далекозорість та короткозорість, спазм акомодації, астенопію, міопію, вікову далекозорість – пресбіопію, глаукому тощо. Саме апаратне лікування дозволяє покращити та зміцнити зір без оперативного втручання уже з перших місяців/років життя.

      Школа Зору – це новий підхід до вирішення надважливих зорових проблем як у дітей, так і в дорослих, які не створюють дискомфорту, а дарують життя в позитиві та кольорі. Адже комплексний підхід фахівців до кожної проблеми індивідуально з поетапним її вирішенням спрямований на прогресивну динаміку зорових функцій пацієнта.

А яскраве життя без обмежень в просторі та часі із ШКОЛОЮ ЗОРУ – це новий світ, нова/новий ти!

Контактна інформація
  • Андрія Мельника 9Б, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 095 195-35-81
Місцезнаходження

Андрія Мельника 9Б, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна