Опис

Машинна гіпсова штукатурка стін і стель в Івано-Франківську та області з гарантією для бізнесу чи дому

Приходить час, коли кожному з нас доводиться стикатися з ремонтними роботами: будинок, дача, офіс, виробництво. Це може бути ремонт з нуля або ж чергове оновлення обстановки. Ми завжди хочемо отримати якісний і естетичний результат. Проблема нерівності поверхні трапляється на кожному об'єкті: і на новобудові, і в старій будівлі. Вирішити цю проблему без застосування сучасного обладнання дуже складно, оскільки вимагає великих часових і трудових затрат. Наша компанія допоможе вам у вирішенні цієї проблеми - ми виконуємо штукатурні роботи машинним способом.

Гіпсова машинна штукатурка - призначена для вирівнювання площини стін для подальшого нанесення більш тонкошарових декоративних покриттів, збільшує шумо-і теплоізоляційні показники конструкцій, створює протипожежний захист.

Машинна штукатурка на сьогоднішній день є найсучаснішим, мобільним і зручним способом обробки. Виконуються подібні роботи за допомогою штукатурної станції. Такий метод виконання оздоблювальних робіт запозичений в європейських країнах. Незважаючи на те, що практично весь процес автоматизований – за допомогою штукатурної машини наноситься штукатурний розчин, є моменти, які залежать і від майстерності фахівця, зокрема мова йде про підготовчі роботи. Отже, результат залежить ще й від того, в чиїх руках знаходиться механізм.

Гіпсова штукатурка - виготовляється з гіпсової суміші і різних пластифікаторів.

Основні переваги:

 • Екологічність. Її використання в житлових приміщеннях оптимізує мікроклімат, так як гіпсова штукатурка не така щільна, як цементна, а тому не перешкоджає природному повітрообміну.
 • Невелика вага. Маленька вага знижує навантаження на несучі стіни, що сприяє тривалому збереженню їх цілісності. Це дозволяє скоротити витрати суміші.
 • Паропроникність. Гіпсові суміші нещільні, пористі. Це не тільки покращує мікроклімат, але і не дозволяє утворитися грибку і цвілі на стінах.
 • Відмінна шумо- і теплоізоляція. Така штукатурка сприяє збереженню тепла в приміщенні - покриті нею стіни ніколи не бувають крижаними. Крім цього, вони пропускають набагато менше шуму. За рахунок своєї пористої структури, штукатурка володіє високими властивостями теплової ізоляції. Це допомагає істотно скоротити витрати в опалювальний сезон.
 • Висока швидкість висихання. 7 днів - нормальний термін застигання гіпсової штукатурки.

Недоліки:

 • Така штукатурка використовується тільки для обробки внутрішніх приміщень, оскільки дана суміш не переносить зайву вологість.

ІДЕАЛЬНО РІВНІ СТІНИ - ЦЕ ДУЖЕ ПРОСТО!

В нас вони завжди рівні, оскільки ми використовуємо новітню технологію штукатурки машинним способом. Нам до душі робити виробничі і житлові приміщеннями красивими, створювати в них сприятливий мікроклімат.

Машинна штукатурка дає можливість підготувати приміщення для подальших робіт за дуже короткий час. Уже через 5-7 днів все повністю готове для клеєння шпалер, монтування панелей, обробки будь-якими іншими декоративними матеріалами.

ЯК МИ ПРАЦЮЄМО?

 1. Перед початком роботи ми завжди оглядаємо приміщення, уточнюємо плани щодо подальшої експлуатації, даємо поради щодо ремонту.
 2. Розрахунок точної вартості. Безкоштовно виїжджаємо на ваш об'єкт, проводимо обмір, визначаємо обсяг робіт і розраховуємо максимально точну вартість....
 3. Завезення обладнання та початок paбіт. Наша бригада доставить обладнання точно в призначений строк і відразу ж приступить до роботи....
 4. Приймання та оплата роботи. Ми впевнені в якості наших робіт, тому на приймання завжди привозимо провило, за допомогою якого кожен клієнт може особисто переконатися в бездоганній рівності стін.

ЧОМУ ВИГІДНО ЗАМОВЛЯТИ У НАС?

 1. Оперативність. Ми готові оперативно виїхати в будь-яку точку Івано-Франківська та області. Наша бригада готова приступити до штукатурки по вашому дзвінку.
 2. Відповідальність. Ми ніколи не економимо на обладнанні та матеріалах, працюємо тільки на професійних штукатурних станціях і вибираємо виключно перевірені матеріали.
 3. Максимально детальний кошторис! У кошторисі на штукатурні роботи прописано все до кожного маяка і куточка, окремо роботи і матеріали. Все максимально прозоро і зрозуміло!
 4. Працюємо без передоплати. Оплата за матеріали проводиться за фактом привозу їх на об'єкт. Роботи оплачуються тільки після повної їх здачі клієнту.
 5. Матеріали без накруток! За роки нашої роботи на ринку машинної штукатурки у нас склалися дуже добрі відносини з виробниками матеріалів для штукатурок. Вони дають нам дуже хороші знижки на свої ціни і ми готові ними поділитися з вами!

Переваги машинної гіпсової штукатурки від "Штукатурка IF":

 • Якісні матеріали від перевірених виробників та дотримання вимог технологічного процесу.
 • Професійні майстри з багаторічним досвідом роботи.
 • Заощадження коштів завдяки ефективнішому змішуванню, рівномірному нанесенню суміші на стіну та високій продуктивності праці.
 • Суха суміш безперервно надходить в спеціальний контейнер, де перемішується до стану однорідної маси, завдяки чому готовий розчин відрізняється високими експлуатаційними характеристиками.
 • Постійний і точний контроль співвідношення пропорцій води і сухої суміші, чого вручну домогтися практично неможливо. Подача готового розчину під певним тиском забезпечує його високу адгезію (зчеплення) з робочою поверхнею. Це значно збільшує міцність і довговічність штукатурки.
 • Ідеальний результат: рівна основа під оздоблювальні роботи, без тріщин та нерівностей, що дозволяє відразу переходити до наступного етапу робіт.
 • Швидке виконання - машинна штукатурка в рази швидше, ніж ручна штукатурка.
 • Універсальність: підходить до всіх типів стін та сумісна з усіма видами декоративного покриття.

Машинна гіпсова штукатурка стін і стель в Івано-Франківську та області нашими фахівцями передбачає наступні етапи:

- Підготовка стін. Цей етап є основним для проведення всіх подальших робіт, якщо підготовка проведена ​​правильно, то можна не турбуватися про якість кінцевого результату. Підготовка передбачає видалення цвяхів, металевих елементів, залишків старої штукатурки і цегляних виступів та інше.

- Ґрунтовка, яка забезпечує підвищену зчіплюваність штукатурки зі стіною.

- Установка скло-сітки.

- Установка оцинкованих кутових профілів; укісних профілів

- Установка маяків на стіни.

-Запуск машини для штукатурки. Для початку роботи обладнання необхідно підключити до електричної мережі і забезпечити подачу води. На цьому етапі готується розчин для роботи, його густота регулюється автоматично, в залежності від кількості води.

- Нанесення штукатурного шару на стіни.

- Розрівнювання штукатурного шару.

- Демонтаж маяків.

- Затирка поверхні.

- Загладжування поверхні шпателями.

- Прибирання приміщення.

Культура праці, якість і терміни - основа нашої роботи.

Машинна штукатурка - це справжня революція в ремонтно-будівельній сфері, і фахівці нашої компанії здійснюють весь комплекс даних робіт максимально оперативно, на найвищому якісному рівні, з найменшими витратами.

Висока надійність, точність і якість застосовуваних нами в роботі штукатурних станцій від найбільш відомих в світі виробників дозволяють забезпечувати істинно європейську якість виконуваних штукатурних робіт.

Вартість може коригуватися, як в більшу сторону, так і в меншу. Залежить від товщини, висотності, але головне - від метражу. Чим більше обсяг робіт, тим менше ціна.

Ми співпрацюємо з провідними виробниками сухих будівельних сумішей. Ви можете придбати матеріали за спеціальними цінами.

Якщо ви хочете отримати бездоганний результат, і при цьому затратити мінімум сил і часу, то ми готові вам запропонувати машинну гіпсову штукатурку стін в Івано-Франківську та області. Для консультації зв'яжіться з нами по телефону 095 104 29 64.

МАШИННА ГІПСОВА ШТУКАТУРКА СТІН І СТЕЛЬ - ЗАПОРУКА ЯКІСНОГО ТА ШВИДКОГО РЕМОНТУ

Оздоблення стін і стель за допомогою штукатурної станції дає можливість як зробити, так і оновити ремонт в приміщенні швидко, якісно і ефективно.

Машинна штукатурка стін в м. Івано-Франківськ та області, за умови її виконання професіоналами, здійснюються дуже швидко. Весь процес займе не більше 7 днів, і ваші стіни і стелі будуть готові до фінальної обробки.

"Штукатурка IF" пропонує свої послуги на будівельному ринку міста Івано-Франківськ та області вже не перший рік. Безліч виконаних замовлень і кваліфікований персонал дозволили нам зайняти міцні позиції в цій сфері.

Ми здійснюємо машинну гіпсову штукатурку будь-якого об'єкту під ключ. Для того щоб скористатися нашими послугами, зв`яжіться з менеджером і уточніть деталі робіт, а все інше наші фахівці зроблять самі.

Машинна гіпсова штукатурка стін та стель. Ціни на нанесення

залежать від обраних вами матеріалів, а також від площі об`єкта. Для того щоб дізнатися вартість штукатурки, необхідно викликати нашого замірника, який і складає кошторис з урахуванням всіх особливостей робіт.

Заощаджуйте свій час, нерви і бюджет, та звертатися тільки до професіоналів, які надають гарантії якості на всі проведені роботи.

ЧЕКАЄМО ВАШИХ ЗАМОВЛЕНЬ!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Івано-Франківськ, Ивано-Франковская область, Украина

Соцмережі