Опис

«Веда Пульс» – кабінет комп’ютерної пульсової діагностики

 

        Комп’ютерна пульсова діагностика – інструмент лікаря для оцінки здоров’я.

        В сучасній медицині панує вузька спеціалізація. Пацієнти з великою повагою відносяться до вузьких спеціалістів, до віртуозних хірургів, до сучасних діагностичних методів.  Важко переоцінити сучасні досягнення науки в кардіохірургії, трансплантології, нейрохірургії тощо

Проте:

 1. Онкологія, важкі аутоімунні захворювання, дегенеративні захворювання сполучної і нервової систем не подолано, адже причина їх остаточно не відома і лежить у площині  нашого неправильного способу життя.
 2. Жоден метод функціональної діагностики не дає цілісної картини здоров’я.
 3. Вузькопрофільний підхід до пацієнта призводить до схематизації процесу лікування, до відношення до організму як до поломаного механізму і, як наслідок, лікування стає симптоматичним, усуває симптоми хвороби, а не причинно-наслідкові зв’язки.
 4. Лікування в декількох спеціалістів одночасно призволить до поліпрагмазії – недоцільного використання ліків. За оцінками ВООЗ близько половини ліків призначаються без потреби, в неправильних дозах і поєднаннях, що створює суттєву загрозу життю і здоров’ю.
 5. Відсутність індивідуального підходу до пацієнта, неврахування типу конституції і психоемоційного стану призводить до неефективного лікування або прояву побічних дій ліків.

 

      Роль комунікатора в системі охорони здоров’я відводиться сімейному лікарю, який  в теорії повинен бути самим важливим лікарем. Насправді сімейний лікар очима пацієнта стає статистом або менеджером по розподілу пацієнтів до вузьких спеціалістів, а також геронтологом і спеціалістом по ГРВІ. І сам сімейний лікар часто схиляється перед авторитетом вузьких спеціалістів, недооцінюючи свою значимість.

     Пульсова діагностика стане для Вас сімейним лікарем. Ви можете як у дзеркалі побачити картину Вашого здоров’я в цілому. Якщо Ви практично здорові, пульсова діагностика це констатує. Але виявлені особливості обміну речовин слід врахувати в подальшому житті, щоб зберегти здоров’я. Ви отримаєте знання про конституціональну дієту і види діяльності, циркадні і сезонні ритми Вашого організму  і який вплив будуть мати ті чи інші чинники на Вас.

 

 Що таке пульсова діагностика?      

 

      Серце людини б’ється не як секундомір. Кожен удар  серця відрізняється від попереднього. Якщо кардіограма описує роботу серця і в ній вивчаються зубці кардіограми та інтервали між ними, то пульсограма вивчає інтервали між серцевими поштовхами.

     Пульсограма як  почерк неповторна.

       Її графік залежить від вродженої конституції і міняється під впливом життєвих обставин.

Пульсограма показує:

– баланс регуляторних систем організму: симпатоадреналової, парасимпатичної і нейрогуморальної, кожна задає різні види хвиль на пульсограмі, а комп’ютерна програма дає  їй інтегральну оцінку. 

 – тип темпераменту за Гіппократом (холерик, флегматик, меланхолик, сангвінік та 3 подвійних типів темпераменту) або іншою мовою – визначення вікріті за Аюрведою (баланс дош);

– рівень стресової напруги організму;

– так званий «запас життєвих сил» (адаптаційний потенціал організму);

– баланс розходу і поновлення енергії,  тобто «швидкість біологічного старіння»;

– схильність до захворювань, виявлення мінімальних і суттєвих порушень в роботі організму тощо;

– стан 12-ти китайських меридіанів – енергетичних каналів, що пронизують тіло як відображення патофізіологічних тенденцій в організмі.

 

Стани і захворювання, при яких потрібна пульсова діагностика:

 • надмірна вага, дефіцит ваги тіла і набряклість;
 • різні прояви так званої «вегетосудинної дистонії»;
 • підвищення або зниження артеріального тиску, головний біль;
 • безсоння, страхи і тривожність, емоційна лабільність;
 • ерозивний гастрит, виразкова хвороба, дизкинезія жовчевих шляхів, проноси, закрепи і здуття кишківника;
 • суб’єктивне відчуття загальної втоми без об’єктивних ознак хвороб;
 • часті інфекції і зниження імунітету;
 • розлади менструального циклу і ПМС;
 • проблемна шкіра, нігті і волосся.

 

Ви отримаєте цілісний портрет Вашого організму. Знання і розуміння – це перший крок до одужання.

 

Комп’ютерна пульсова діагностика стоїть на засадах:

 • Організм людини – цілісна система і всі проблеми із здоров’ям психосоматичні. Свідомість і тіло переходять одне в одне, розум і тіло – неподільні. Тому у всіх проблем із здоров’ям є дві сторони: не може бути здоров’я фізичного без психічногоі навпаки. Не буває справжнього одужання без відновлення природньої гармонії розуму і тіла.
 • Здоров’я людини на 50 відсотків формується способом життя  (культура  харчування і  догляду за тілом, світогляду і психічного благополуччя, наявністю шкідливих звичок тощо); 20 відсотків – генетичними особливостями (пракріті та рівнем оджасу за Аюрведою), 20 відсотків – екологією; 10 відсотків – рівнем медичної допомоги у країні (структура факторів здоров’я по ВООЗ).
 • Здоров’я людини – сукупність знань + особистий вибір. Отримавши знання, людина сама воліє вибирати: бути чи не бути, жити чи не жити, жити здоровим чи хворим.

 

Як працює ВедаПульс?

 

        Пульсограма записується 5-8 хвилин, в залежності від частоти серцевих скорочень.

              ВедаПульс  оцінює  зміни серцевих циклів з точністю до мілісекунди, а утворений складний ритм піддається математичному аналізу.         В другій частині дослідження Ви отримаєте детальні рекомендації по режиму дня і сезонним біоритмам, який вид спорту обрати, яким продуктам і спеціям надати перевагу, які трави нашого регіону і Сходу мають лікувальні властивості саме для Вашого типу конституції, а також які продукти і трави можуть погіршити Ваше самопочуття, і посилити симптоми хвороб. Як зміцнити свій імунітет, мати оптимальну вагу і  тиск  почуватися сповненим сил і забути дорогу в аптеку.

 

Приклади  різних пульсограм дивіться в галереї.

 

 

 

 

 

Щоб отримати достовірні результати, слід дотримуватись умов   проведення діагностики:

 • дослідження проводиться суворо з 8.00 до 12.00 години ранку після повноцінного сну (або звичайної ночі у випадку безсоння) і звичайного для Вас сніданку без надмірних доз кофеїну;
 • діагностика не проводиться після нічних змін, переїздів, перелетів і змін часових поясів, інтенсивної праці, сексу і зловживань спиртним напередодні;
 • неможливо провести діагностику особам із миготливою аритмією (трепотінням передсердь) і частими екстрасистолами;
 • обмеження по віку – діти до 14 років.

Тому запис на обстеження обов’язковий.

 

Первинна діагностика коштує 300 грн, враховуючи затрачений час і об’єм знань, який Ви отримаєте.

Повторна – 200 грн, діагностика і порівняння із попередніми результатами.

Результати по бажанню друкуються на папері, пересилаються електронною поштою або  копіюються  на електронні носії.

 

Лікувальні гриби

Репутація грибів остаточно зіпсована!

З початком грибного сезону починається сезон отруєнь, нажаль інколи фатальних.

 Але гриби були задумані Творцем не як їжа, а як ліки.

        Адже гриби по  цілющому ефекту перевершують всі відомі трави.

          Гриби –  окреме царство в природі,   вони містять речовини, яких немає ні у рослин, ні у тварин. Основні з них  – це β-глюкани і тритерпени, які мають виражену протипухлинну і імуномодулюючу дію.

 

    В країнах Східної Азії вивчені і використовуються 272 видів грибів і ще біля 200 видів вважаються перспективними і вивчаються!

 

 Цілющі гриби – їстівні, не містять отруйних, психотропних речовин і галюциногенів, не мають протипоказань для призначення і не викликають побічних реакцій.

 

Гриби в усіх світових культурах  – аптека Творця.

 

В онкології:

– після  операції  і під час курсів хіміотерапії попереджують  розповсюдження ракових клітин,  зменшують побічні явища хіміотерапії, збільшують вміст лейкоцитів і гемоглобіну в крові і прискорюють одужання;

– при неоперабельних станах  зупиняють ріст пухлини, інтоксикацію і утворення метастазів, що  надалі робить  можливою  і операцію, і одужання;

–  ефективні в профілактиці рецидивів раку і при доброякісних пухлинах.

Гриби входять в схеми лікування   онкохворих в Китаї, Японії, Сінгапурі, Тайвані, Південній Кореї, США і Канаді поряд із хірургічним, радіологічним і хіміотерапевтичним лікуванням.

Метод фунготерапії ПРОГМА офіційно прийнятий до застосування у 5 країнах: Японія, Китай, Індія, Південна Корея і В’єтнам.

Хронічні захворювання і хвороби обміну речовин:

Гепатит і цироз печінки, виразкова хвороба, панкреатит, атеросклероз і гіпертонія, хронічний бронхіт і бронхіальна астма, цукровий діабет, ревматоїдний артрит, алергії.

Інфекційні хвороби (антибактеріальна і противірусна дія)

Бактеріальні, вірусні і грибкові інфекції,  вірусний гепатит,  туберкульоз тощо

Цілющі гриби сьогодні вирощуються з фармацевтичної японської культури, сертифікуються і проходять радіологічний контроль.

Отримання  промисловим способом екстрактів з грибів звільняє корисні речовини від хітину – неперетравної речовини в грибах, що збільшує  їх лікувальний ефект.

 

Пропонуємо Вам  більше двох десятків екстрактів грибів українського виробника Fungodoctor”™ за доступними цінами. Дозволені МОЗ України як джерело біологічно-активних речовин.

Консультація, підбір препаратів по системі ПРОГМА і навчання безкоштовне.

Контактна інформація
Місцезнаходження

Мазепи 35, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

  Соцмережі