Опис

ViaDent, Стоматологічний центр.

 

«ViaDent», що в Івано-Франківську, – це стоматологія преміум-класу, яка надає усі види стоматологічного лікування. Наша команда професіоналів використовує у своїй практиці найякісніше обладнання та матеріали, впроваджує ноу-хау світової стоматології (методики лікування), послуги стоматологічного туризму, переймає досвід кваліфікованих спеціалістів-стоматологів світового рівня та європейської освіти.

Так як стоматологічна галузь в останні роки зазнала неабияких змін та почала активно практикувати найновіші методи лікування, то перед пересічним пацієнтом постає надскладне запитання: як же не помилитися при виборі клініки та лікаря-стоматолога, який би надав кваліфіковану консультацію та запропонував якісне лікування за помірну та прийнятну ціну?

          Саме стоматологічний центр «ViaDent» пропонує кваліфікований підхід до Вашого здоров’я за допомогою світового обладнання найвищих стандартів якості та компетентності досвідчених спеціалістів-професіоналів за обґрунтовану та помірковану ціну.

У нашому центрі пацієнт може скористатися усіма послугами у сфері стоматології. Так, стоматолог-терапевт унеможливить розвиток захворювання зубів (пародонтоз, карієс тощо) та надасть кваліфіковану консультацію з профілактики зубних захворювань чи їх лікування. Стоматолог-ортодонт допоможе вирішити проблеми з недоліками щелепно-зубного кістяка. Дантист-реставратор вміло поверне Вашим зубам яскраву усмішку та природній блиск. Протезист, використовуючи найсучасніші методики протезування та досвід світових світил стоматології, підбере оптимальну для кожного пацієнта ортопедичну конструкцію, яка б не створювала дискомфорту . Стоматолог – імплантолог завдяки найновішим досягненням світової стоматології (швейцарська група Institut Straumann AG Group) поверне пацієнту втрачений зуб чи ряд зубів без болю та в терміни, які обумовить пацієнт. Вузькоспеціалізований фахівець з ендодонтії за допомогою мікроскопа та розвинутій маніпулятивній системі рук позбавить Вас від болю у навколоверівкових тканинах зуба.

Стоматологічний центр «ViaDent» пропонує і догляд за ротовою порожниною для найменших наших відвідувачів-дітей. Безболісні процедури, дружня атмосфера, перегляд відеофільмів про гігієну рота  гарантують комфортне перебування дітей у нашому стоматологічному центрі та правильне уявлення про стоматологію.

Конусно-променева комп’ютерна діагностика зубно-щелепної системи та лицьового скелета (томографія) – невід’ємна складова успіху професіоналів своєї справи. Тому саме комп’ютерна діагностика та найсучасніше обладнання є найвищим стоматологічним стандартом, з яким ми працюємо уже сьогодні.

Лікарі стоматологічного центру «ViaDent» є учасниками конференцій та конгресів, відвідувачами профільних виставок. А засновник та провідний спеціаліст нашого центру Дичек Зіновій Іванович, стоматолог-хірург,  –  учасник міжнародних симпозіумів стоматологів у Німеччині, Швейцарії та Австрії.

Постійна робота з вдосконалення професійного рівня, володіння англійською та німецькою мовами (для закордонних «клієнтів-туристів»), результативна робота, позитивні відгуки наших клієнтів та командна відповідальність і є ключовими успіху стоматологічного центру «ViaDent», що в Івано-Франківську.

          Ми пропонуємо найкраще – скористайтеся цим!

Контактна інформація
Місцезнаходження

Української Дивізії 5, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок

    Соцмережі