Опис

Спеціалісти приватної стоматологічної клініки «Viktor ДІМ», що в Івано-Франківську, нададуть  якісні послуги стоматології та контурної пластики обличчя.

Сучасні методики в галузі стоматології при лікуванні карієсу, пульпіту, періодонтиту та встановлення зубних імплантів допоможуть зробити Вашу усмішку сяючою та білосніжною. А контурна пластика обличчя допоможе жінкам позбутися зморшок, відкоригувати контури губ та зберегти молодість обличчя на довгі роки.

Серед затребуваних послуг стоматології клініки «Viktor ДІМ» є хірургічна стоматологія, яка дозволяє повністю змінити Вашу усмішку. Хірург-стоматолог пропонує видалення зубів, підсадку кісткових тканин, підготовку та імплантацію зубів, а також різноманітні естетичні операції в парадонтології. Терапевтична стоматологія дозволить вилікувати карієс чи його ускладнення (пульпіт та періодонтит), а також займається художнім відновленням зубного ряду з естетичною метою. Ортопедична стоматологія (протезування всіх видів: коронки, вініри, вкладки, протези) сприятиме відновленню раніше втраченого зуб, його частини чи ряду зубів. Кваліфікована консультація в ортодонта дозволить визначити причини недоліків зубів, а також обрати найоптимальніше ортодонтичне лікування: брекети, фіксатори простору чи інше. Ортодонт нашої клініки допоможе позбутися дефекту розвитку зубів та щелепно-лицьового кістяка в цілому.

Також клініка «Viktor ДІМ» дбає про природню красу обличчя, якому жінки приділяють багато часу та уваги. Тому послуги косметолога, який є спеціалістом з контурної пластики, допоможуть Ваше обличчя зберегти молодим та свіжим. Ми пропонуємо послуги корекції губ та усунення зморшок за допомогою препаратів гіалуронової кислоти, яка багата на вологу та має омолоджувальний ефект.

          «Viktor ДІМ» – це сучасна приватна стоматологічна клініка краси та здоров’я! Отож будьте здоровими, усміхненими та привабливими!!!

Контактна інформація
  • В'ячеслава Чорновола 101, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна
  • 095 551-41-39
  • 0342 52-70-60
Місцезнаходження

В'ячеслава Чорновола 101, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна