Опис

«Візус – кідс» – це вузькоспеціалізований діагностично-лікувальний заклад з відомою назвою в Україні та поза її межами, який займається лікуванням очних захворювань та усуненням проблем із зором у дітей від народження й до повноліття.

В Івано-Франківську така клініка уже допомагає відновити зір найменшим пацієнтам впродовж 10 років. А щорічна кількість пацієнтів (а їх більше 2 тисяч не лише з міста чи області, а й з сусідніх регіонів) доводить, що проблема із зором надзвичайно актуальна серед дітей різного віку.

За даними ВООЗ, щорічно 500 тисяч дітей втрачають зір. Здебільшого повна втрата зору пов’язана із генетикою, а часткова – вроджена вада чи набута – може бути відновлена фахівцем – офтальмологом. Тому кваліфікований огляд очного дна за допомогою сучасної апаратури дозволить правильно встановити діагноз на ранніх етапах розвитку захворювання, зробити прогноз на перспективу та дібрати індивідуальне лікування чи комплекс вправ для кожної дитини зокрема.

      Головними симптомами проблем із зором, які мають насторожити батьків новонароджених, є відсутність фіксуючого погляду на іграшці (3-4 місяць життя) чи увімкнутій лампочці (1-2 місяць життя); зіниці очей різні в діаметрі; широкі зіниці, які не звужуються при яскравому освітленні; відсутність ефекту «червоного ока» на зображенні при спалаху камери фотоапарата; боязнь світла; збільшення розмірів одного з очей; постійне дратування дитини через свербіж в очах; втрата орієнтації в сутінках; косоокість тощо.

Навіть якщо жоден із симптомів не проявлений чітко, все одно консультація в кваліфікованого дитячого офтальмолога вбереже Вашу дитину від підступних несподіванок. А діагностичний огляд дозволить унеможливити оперативне втручання чи ускладнення, спровоковані порушенням зору, в майбутньому та сформує нормальні зорові функції. Адже людина може бачити і за рахунок парного ока, а про сліпоту одного з очей навіть не здогадуватися. Саме візит до офтальмолога у ранньому віці здатен виявити таке порушення зору, що сприятиме відновленню зорових функцій.

   Клініка «Візус – kids» облаштована сучасним обладнанням, яке забезпечує якісну діагностику та лікування вад зору уже з перших тижнів життя пацієнтів. Офтальмологи-спеціалісти з величезним досвідом роботи та володінням сучасними методиками з відновлення зору та унікальними авторськими програмами лікування косоокості, далекозорості та короткозорості, астигматизмуамбліопії, дистрофій, помутніння рогівки, дегенерацій та дистрофій сітківки і судинної оболонки, атрофій дисків зорових нервів, змін ока при цукровому діабеті, різних форм кон’юнктивітів, блефаритів, спазму акомодації, послаблення акомодації, астенопії, порушення бінокулярного зору тощо нададуть професійну консультацію та підберуть відповідне лікування чи методику для Вашої дитини у певний період розвитку.

У спеціально облаштованих кабінетах спеціалісти допоможуть підібрати окуляри чи лінзи для корекції зору. За допомогою сучасного обладнання для відновлення зорових функцій пацієнтам можуть запропонувати абсолютно безболісні процедури лазерної терапії, вакумного масажу, магнітотерапії, електростимуляції, патерн-стимуляції, кольоростимуляції та багато іншого. Саме такі технології лікування очних захворювань перебування в кабінеті офтальмолога зроблять цікавими, безпечними для життя та максимально комфортними. Адже наполегливість, глибока обізнаність у своїй галузі та психології дітей наших фахівців у співпраці (у формі гри) з маленькими пацієнтами дозволяють досягти бажаних результатів та попередити проблеми із зором.

       Забезпечте кольорове та розмаїте майбутнє своїм дітям з допомогою лікувально-діагностичного офтальмологічного центру «Візус – kids» уже з перших днів їхнього життя. Ваша дитина унікальна та неповторна – то ж нехай світ тішить її!

Контактна інформація
Місцезнаходження

В'ячеслава Чорновола 101, Івано-Франківськ, Івано-Франківська область, Україна

Зворотній зв'язок