Послуги масажу в медицині та косметології

Масаж постійно знаходить застосування в медицині і косметології. Завдяки йому поліпшується психоемоційний стан людини, а також міцнішає імунітет. За допомогою цієї процедури відбувається відділення ороговілих клітин частинок епідермісу. Стан шкіри при цьому поліпшується. Якщо регулярно проводити масаж, то можливо позбавлення від застуди. Терапія застосовується в багатьох випадках: далекозорості; кон’юнктивіт; невропатії; остеохондрозі; ДЦП; радикуліті; артриті; риніті; алергії; пневмонії. Також масаж показаний при безсонні і головних болях.

Масаж є найефективнішим засобом, який застосовується при наявності хронічних захворювань.

Щоб уникнути негативних наслідків, необхідно повідомити лікаря про наявні протипоказання. Якщо під час масажу виникають неприємні відчуття, то потрібно обов’язково повідомити про це фахівцеві. Він зможе скласти індивідуальний план лікування. При виконанні всіх рекомендацій позитивний результат гарантований. В даний час лікувальний масаж в Івано-Франківську стає дуже популярним, адже всі люди намагаються слідкувати за станом здоров’я.

В залежності від вашої проблеми, ви можете обрати один з 5 найпопулярніших видів масажу.

Види лікувального масажу

  1. Класичний
  2. Сполучно-тканинний
  3. Сегментно-рефлекторний
  4. Апаратний
  5. Точковий

Види масажу розрізняються залежно від їх напряму. Лікар, який проводить лікування, зобов’язаний розбиратися в анатомії людини, а також проводити обстеження пацієнтів. Для впливу на область ураженої ділянки застосовується певний прийом. Якщо техніка масажу виконана непрофесійно, то можлива поява хворобливих відчуттів. У разі їх виникнення необхідно розповісти про це фахівцеві.

При виявленні остеохондрозу масаж буде вважатися одним з кращих способів лікування. За допомогою його відбувається зниження больових відчуттів, а також поліпшення стану хребта. Під час процедури відбувається зняття спазмів, поліпшується робота кровоносних судин, зменшуються набряки і відбувається зміцнення м’язової тканини. Також це веде до розслаблення м’язів і збільшення швидкості обмінних процесів. Для отримання бажаного ефекту фахівці рекомендують застосування процедури комплексно. Перед процедурою масажу необхідно пройти обстеження у лікаря для виявлення протипоказань.

Проте, усі процедуру, і навіть масаж, мають протипоказання – лихоманка, інфекційні захворювання, вагітність, грибкові захворювання, високий тиск, варикозне розширення вен та ін.

Головним призначенням лікувального масажу є збереження хребта в здоровому стані. Не варто забувати про масаж, так як від нього залежить самопочуття людини в подальшому.

Користуйтеся послугами масажу, обирайте свого спеціаліста і будьте здоровими!

Підрубрики: