Стоматологія в Івано-Франківську

Ознайомтесь з новими компаніями рубрики "Стоматологія: послуги" на нашому порталі

Шукаєте інформацію про стоматологічні послуги в Івано-Франківську чи хочете розмістити інформацію про свою компанію в одну із підрубрик рубрики “Стоматологія: послуги“?

Стоматологічні клініки, стоматологічні центри, приватні стоматологічні кабінети в м. Івано-Франківськ за напрямками:

Терапевтична стоматологія

Хірургічна стоматологія

Ортопедична стоматологія

Дитяча стоматологія

Естетична стоматологія

Ортодонтична стоматологія

Рентген зубів, комп’ютерна томографія зубів.

Здорові та красиві зуби є головною складовою повноцінного життя. В нашому місті працює багато досвідчених фахівців, які готові надати кваліфіковану стоматологічну допомогу та широкий спектр стоматологічних послуг на належному рівні.

Якщо у вас проблеми із зубами, не можете подолати страх перед походом до стоматолога, або знайти лікаря, який підходив би саме вам, заходьте на наш портал. На сторінках порталу «Рекламно-інформаційна візитниця – ІНФОКАРД» представлені контакти найрізноманітніших стоматологічних закладів: клінік, центрів, приватних кабінетів. Тут можна дізнатися адреси, графіки роботи, контактні дані, список послуг, вартість послуг, адреси сайтів, схеми проїзду і багато іншого. Всі представлені в галереї фото є реальними та належать надавачам послуг.

Ми намагаємось зробити для вас пошук стоматологій в Івано-Франківську швидким та ефективним. У нас представлений широкий спектр тільки діючих стоматології Івано-Франківська.

Всі стоматологічні послуги в Івано-Франківську надаються в чистих та комфортних умовах, з використанням сучасних стоматологічних матеріалів та обладнання. Сьогодні стоматології гарантують, що профілактика та лікування – це безпечно і безболісно для дорослих та дітей. Для вашої зручності рекомендуємо скористатися попереднім записом на прийом.

На сайті «Рекламно-інформаційної візитниці ІНФОКАРД» кожен має змогу швидко отримати інформацію про діючі стоматології в м. Івано-Франківськ, про спектр висококваліфікованих стоматологічних послуг за доступними цінами в нашому місті.

Стоматологія в Івано-Франківську: послуги, які підкреслять вашу індивідуальність та неповторність.

В будь-якому стоматологічному закладі Івано-Франківська, який представлений на нашому порталі, ви знайдете чудового спеціаліста-стоматолога і отримаєте допомогу з приводу будь-якої дентальної проблеми:

первинна консультація

розширена консультація

комплексне діагностичне обстеження

терапевтична стоматологія в м. Івано-Франківськ:

лікування карієсу всіх стадій, пломбування зубів, лікування кореневих каналів під мікроскопом, терапія періодонтиту, пульпіту, періодонтиту. Ендодонтія: діагностика та лікування захворювань внутрішньої частини зуба та його коренів, проходження та пломбування кореневих каналів, розпломбування, видалення чужорідного тіла з каналу.

хірургічна стоматологія в м. Івано-Франківськ:

видалення зуба, проведення кісткової пластики, пластика вуздечки верхньої чи нижньої губи та язика.

ортопедична стоматологія в м. Івано-Франківськ:

встановлення: коронок керамічних, металопластикових, металокерамічних, цирконієвих, цирконієво-керамічних, EMAX, вінірів, протезів. Імплантологія: дентальна імплантація. Протезування зубів: знімні протези (нейлонові або акрилові), бюгельне протезування.

дитяча стоматологія в м. Івано-Франківськ:

профілактика захворювань зубів і ротової порожнини у дітей, профілактика карієсу, фторування, озонування зубів, лікування карієсу на початковому етапі, лікування зубів без бормашини, лікування зубів уві сні, пломбування зубів у дітей, фотополімерне пломбування, видалення молочних зубів, дитяча ортодонтія, прицільна рентгенографія.

естетична стоматологія в м. Івано-Франківськ:

відбілювання зубів, апаратне відбілювання зубів, гігієна ротової порожнини, зняття зубного каменю. Лікування карієсу та художня реставрація: фотополімерними пломбами, художніми, відновлення зубів під коронку.

ортодонтична стоматологія в м. Івано-Франківськ:

встановлення та корекція брекет-систем, виготовлення та встановлення пластинок, виготовлення ретенційних кап.

рентген зубів, комп’ютерна томографія зубів в м. Івано-Франківськ:

комп’ютерна рентгенографія, прицільний знімок зуба, панорамний знімок зубів, комп’ютерна томографія.

Докладніше про кожну із стоматологічних послуг можна прочитати на сторінці будь-якої клініки, центру чи кабінету, які розміщені на нашому порталі. Наш портал допоможе вам отримати максимльну інформацію про заклади, пропозицію послуг, визначитися із приблизним рівнем цін, а вам залишиться тільки зробити вибір та записатися на прийом до стоматолога.

На сайті «Рекламно-інформаційної візитниці ІНФОКАРД» ви знайдете місце: стоматологічну клініку, стоматологічний центр чи приватний стоматолгічний кабінет у місті Івано-Франківськ, де вам:

 • створють ідеальну посмішку;
 • запропонують комплексний підхід на рівні світових стандартів: професійні лікарі, ввічливий персонал, сучасне обладнання, передові технології – все для краси та здоров’я ваших зубів;
 • зруйнують стереотипи про болісну і неприємну стоматологію;
 • надауть рекомендації по догляду за зубами та яснами.

Обираючи той чи інший стоматологічний заклад в м. Івано-Франківськ, ви як пацієнт отримаєте не просто лікування зуба без болю, але й висококваліфіковану лікарську допомогу. Кожен лікар-стоматолог є кваліфікованим спеціалістом у своїй галузі. На кожному етапі стоматологічного лікування проводиться контроль якості, що дозволяє і лікарю, і пацієнту бути впевненим у відмінному результаті. Кваліфікований лікар-стоматолог допоможе вам зберегти здорову і гарну посмішку!

Переваги стоматологічних клінік, центрів та кабінетів, які представлені на нашому порталі:

 • Попередній запис на прийом та обслуговування без черг.
 • Широкий спектр стоматологічних послуг.
 • Комфортні умови прийому
 • Попередні консультації
 • Індивідуальний підхід до кожного пацієнта
 • Високі стандарти обслуговування
 • Привітний персонал
 • Сучасне технологічне обладнання для діагностики і лікування хвороб ротової порожнини.
 • Новітні підходи в лікуванні
 • Бездоганна чистота та дезінфекція.

З метою забезпечення зручності назви всіх надавачів стоматологічних послуг розміщено в алфавітному порядку. Після безкоштовної реєстрації на порталі кожній компанії надається окрема сторінка, з можливістю самостійної модерації у будь-який зручний час. Саме тому наші відвідувачі завжди отримують найновішу та актуальну інформацію. Вони мають доступ до найбільш повної інформаційної довідкової бази міста (яка постійно поповнюється та уточнюється).

Стоматологія в Івано-Франківську – це здорові та красиві зуби для дорослих та дітей!  ЛІКАР-СТОМАТОЛОГ ЗАПРОШУЄ НА ПРИЙОМ В ІВАНО-ФРАНКІВСЬКУ У ВИБРАНИЙ ВАМИ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ ЦЕНТР, СТОМАТОЛОГІЧНУ КЛІНІКУ ЧИ СТОМАТОЛОГІЧНИЙ КАБІНЕТ!